Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Kas padara SALUS Controls unikālu?

návrat

Daudzu iemeslu dēļ, kuriem ir vērts mums uzticēties, mēs izvēlējāmies divus.
Paskaties uz viņiem!

Mūsdienu tehnoloģijas radīja cilvēks, kalpojot cilvēkam.

Drošības sensori, optimāli kontrolēta apkures sistēma, apsildāma grīda – katru dienu mēs novērtējam progresīvu tehnoloģisko risinājumu ieguldījumu mūsu dzīvē. Pateicoties viņiem, mēs dzīvojam drošāk, ekonomiskāk, ērtāk. Un patīkamāk.

Istabu siltums un mājīgs apgaismojums, metaforiski runājot, ir vārti uz komfortu. Lai tos atvērtu, nepieciešamas divas atslēgas: uzticamas ierīces un pienācīgi apmācīta persona, kas tās instalēs Jūsu mājās.

Jūs uzzināsiet no teksta:

 • kas raksturo SALUS Controls produktus
 • kā mēs apmācām savus uzstādītājus
1. Viegla modernu tehnoloģiju darbība.
Ne tik briesmīgs velns, kā viņu glezno

Mūsu temperatūras regulatoros jums nav jābaidās no sarežģītām izvēlnēm un sarežģītiem piekļuves ceļiem nepieciešamajām funkcijām. SALUS Controls ierīces projektē pēc “trīs ātrumu” principa:

 • ātra montāža
 • ātra konfigurācija
 • ātra apkalpošana

Lietotāju komforts ir mūsu mērķis. Piemēram, tehnoloģiski attīstīto Quantum SQ610 temperatūras regulatoru ir viegli un patīkami lietot, ko veicina: ekrāna apgaismojums, skaidra izvēlne, attēlotās informācijas personalizēšana (iespēja izlemt, kuri regulatora darbības parametri displejā būs redzami un kas tiks paslēpts).

Ierīce var darboties gan bezvadu tīklā (ar UGE600 interneta vārteju vai CO10RF koordinatoru), gan kā atsevišķs kontrolieris, kas savienots ar uztvērēju. Ja Quantum konfigurācija tiek veikta, izmantojot interneta vārteju, no otrās opcijas varat pāriet uz pirmo – pievienojiet kontrolieri SALUS Smart Home sistēmai. Tas ļaus tiešsaistē kontrolēt un sazināties ar citiem tās elementiem.

Kas ir svarīgi, mēs esam samazinājuši līdz minimumam klikšķu skaitu, kas uzstādītājam jāveic, pirmo reizi iedarbinot mūsu vadošo temperatūras regulatoru. Instalāciju var pabeigt, veicot dažas darbības:

 1. Regulatora pievienošana 230V
 2. Instalācijas un darbības valodas izvēle
 3. Režīmu izvēle – atkārtosim:
 • Bezvadu režīmā tiešsaistē: lejupielādējiet lietojumprogrammu, pievienojiet vārteju
 • Savienojiet pārī regulatoru offline režīmā(bez lietojumprogrammas): konfigurācija, izmantojot interneta vārteju (dod iespēju vēlāk kontrolēt regulatoru caur internetu) vai caur ZigBee tīkla koordinatoru (nedod iespēju vēlāk kontrolēt regulatoru caur internetu)
 • Savienojiet ar vadiem: Quantum SQ610 ir savienots ar uztvērēju (vēlāk to var pievienot SALUS Smart Home lietojumprogrammai) 

Ar mums velns nav tik briesmīgs, kā viņu glezno! Viegla progresīvu tehnoloģiju darbība ir ne tikai galvenā iezīme, bet arī viena no SALUS Controls stiprākajām pusēm.

2. SALUS Controls eksperti
Prakse padara par meistaru

SALUS Controls produktu tirdzniecības pārstāvji un uzstādītāji nav nejauši cilvēki. Pirms kāds sāk profesionālu darbību mūsu uzņēmumā, viņam jāveic precīza produktu apmācība.

Po poznaniu niezbędnej teorii, nasze szkolenia wchodzą w etap o charakterze warsztatowym i obejmują prezentacje przy atrapach instalacji. Mēs mācām:

 • aprīkojuma uzbūve, montāža un produktu darbība
 • produktu kartes un attiecības starp tām
 • iespējamās elektroinstalācijas shēmas
 • navigācija tīmekļa lietojumprogrammā SALUS Smart Home
 • OneTouch noteikumu programmēšana

Prakse padara meistaru, tāpēc bieži izmantots ieviešanas elements ir palīdzēt pieredzējušam uzstādītājam ierīču uzstādīšanas laikā faktiskajā ēkā, t.i., klienta mājā / birojā.  Līdz pēdējām posmam parasti  nenonāk, jo mūsu cilvēki regulāri apmeklē praktiskās un teorētiskās mācības, lai papildinātu savas zināšanas.

Daudzu iemeslu dēļ, kuriem ir vērts mums uzticēties, mēs izvēlējāmies divus.
Tagad jūs zināt, ko.

Kontakti
Sākt sadarbību

KontaktiTehniskais atbalsts

support@salus-controls.eu

  UzstādītājsLietotājsAttīstītājs
  Salus

  Zīmola SALUS Controls izplatītājs:
  QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

  Rolna iela 4, Kobielice, 43-262,
  Silēzijas province, PL,
  NIP: 638 180 68 25,
  KRS: 0000440955,
  birojs: +48 32 700 74 53,
  serviss: +48 32 750 65 05,
  fakss: +48 32 790 44 85
  Pirmd. – piektd., 9:00-17:30

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio