Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Interneta vārteja un lietojumprogramma SALUS Smart Home

ATGRIEZIES

Perfekta mājas kontrole no jebkuras vietas pasaulē

RTV iekārtu vadīšana ar tālvadības pulti ir nesusi izrāvienu to apkalpošanā. Tālvadība liecināja par prestižu un ērtībām. Visi gribēja pārslēgt televīzijas kanālus, neizkustoties no dīvāna. Kam ir pults, tam ir vara – mēs teicām, neslēpjot savu triumfu. Un mēs joprojām to sakām. Taču mūsdienās tālvadība nozīmē daudz vairāk.

No teksta Tu uzzināsi, kādas iespējas ir:

Šķipsniņa teorijas – paskaties, par ko ir runa

Universālā UGE600 vārteja ir moderns ZigBee tīkla koordinators un tātad SALUS Smart Home sistēmas galvenais elements, ko metaforiski sauc par tās sirdi. Šis termins ir pilnībā pamatots. Interneta vārteja ļauj bezvadu režīmā vadīt visas tai pievienotās ierīces, izmantojot viedtālruni vai datoru, kas darbojas operētājsistēmā Android vai iOS. Bez savas sirds SALUS Smart Home nepastāv.

Šīs novatoriskās ierīces daudzās priekšrocības ietver: ātru uzstādīšanu, zemu enerģijas patēriņu un iespēju savienot pārī ar vārteju līdz pat 100 mājas automatizācijas elementiem. Kādus priekšmetus? Tas viss ir atkarīgs no Tavas izvēles.

SALUS Controls piedāvājumā ietilpst: temperatūras regulatori, releji, vadības paneļi, termostata galviņas, inteliģentie spraudņi, logu/durvju sensori, plūdu sensori. Šie produkti, kas ir savienoti pārī ar sistēmas sirdi, darbojas viens ar otru un atbilstoši Taviem iestatījumiem. Tu izlemj, kurš no tiem ir nepieciešams un kā vēlies savienot vienu ierīci ar citu.

Interneta vārteja darbojas ar bezmaksas aplikāciju SALUS Smart Home (pieejama lejupielādei App Store, Google Play). Programmatūra ļauj darbināt mājas vai biroja ierīces no jebkuras vietas pasaulē. Tev vienkārši jāreģistrē konts un jābūt interneta savienojumam.

Der atcerēties, ka piekļuvi SALUS Smart Home aplikācijai nodrošina arī interneta pārlūkprogramma (eu.salusconnect.io). Tas ir svarīgi, jo, ja tālrunis izlādēsies vai aizmirsīsi to paņemt no automašīnas, Tu nezaudēsi iespēju pieskatīt ēku, par kuru esi atbildīgs. Turklāt – atkarībā no individuālajām vēlmēm – daudziem cilvēkiem tas ir vienkārši ērtāks risinājums.

Daži padomi — skati, kā tas darbojas

Vai apsverat mūsu sistēmas iegādi? Vai varbūt esi to jau iegādājies un vēlies pilnībā izmantot SALUS Smart Home piedāvātās iespējas? Mēs iesakām, kā sākt piedzīvojumu ar inteliģentu vadību.

Soli pa solim – kas jādara, lai aplikācijā redzētu savu māju?

 • Lejupielādē bezmaksas mobilo aplikāciju vai izveido lietotāja kontu vietnē eu.salusconnect.io, kurā turpmāk logosies iekšā.
 • Sāc pievienot aparatūru savam ZigBee tīklam, aktivizējot koordinatoru – UGE600 interneta vārteju. Pirmās palaišanas laikā pievieno to rūterim/modemam, izmantojot LAN kabeli. Pirmo reizi pievieno savam kontam vārteju, nospied vārtejas pogu — LED mirgos zaļā krāsā. Pēc tam meklē vārteju lietotnē SALUS Smart Home un pievieno to. Ja vārteja ir pievienota pareizi, tā pati gaismas diode iedegas zilā krāsā – veiksmīgi pabeigts savienošanas process vienmēr tiks signalizēts ar zilu gaismu (tā ir arī informācija, ka vārtejai ir pieejams internets). Ja vēlies pievienot vairāk ierīču, aplikācijā vēlreiz nospied ierīču meklēšanu – LED mirgos sarkanā krāsā, kas nozīmē, ka tā ir gatava savienošanai pārī.
 • Pievieno vārtejai atlasītās SALUS Smart Home sērijas ierīces, piemēram, paneli, temperatūras regulatorus, termostata galviņas, viedos spraudņus, sensorus.
 • Izveido jebkādas atkarības starp atlasītajām ierīcēm (OneTouch kārtulas).
 • Un tagad pārņem valdības stūri pār savu māju!

Lietojumprogrammas galvenais ekrāns

No turienes Tu vari darbināt visas instalētās ierīces. SALUS Smart Home informācijas panelim (kuru izrotāsi ar fotogrāfiju pēc savas izvēles) ir mūsdienīgs, nesarežģīts izskats. Tas ir saglabāts kontrastējošās krāsās – oranžā, zaļā, tumši zilā -, kas ļoti ietekmē tā caurspīdīgumu. Logi – “flīzes” norāda uz dotās ierīces darbību noteiktā telpā. Oranžs nozīmē, ka iekārta darbojas, zaļš, ka tas pašlaik nedarbojas, un pelēks, ka ir savienojuma problēma. Logi var tikt sakārtoti Tevis izvēlētajā secībā.

Ja vienā kontā esi instalējis vairāk nekā vienu vārteju, bīdot fonu, varēsi skatīt tās visas ar tām pievienoto aparatūru. Galvenajā ekrānā vari arī veikt ātru ēkas ierīču pārskatu. Vienkārši palaid opciju: skenēt manu māju.

Pateicoties labi izstrādātajai aplikācijas SALUS Smart Home izvēlnei, ierīču darbība ir draudzīga. Kas ir labi izstrādāta ēdienkarte? Tā vienkāršība – tikai lietotājam svarīgākās kategorijas un specifiska nomenklatūra. Mēs esam izveidojuši savas lietojumprogrammas izvēlni tieši saskaņā ar šīm vadlīnijām. Tur Tu atradīsi cilnes:

 • IERĪCES
 • IESTATĪJUMI
 • PALĪDZĪBA
 • MANS STATUSS
 • PRIVĀTUMA POLITIKA
 • PIESLĒGTIES

IERĪCĒS Tu saņem piekļuvi visiem programmā instalētajiem elementiem. Šeit vari tos grupēt (vairākus izplatītus parametrus) un izveidot OneTouch kārtulas. SETTINGS ļaus Tev modificēt profilu un atspējot lietojumprogrammu un vadības ierīces lokāli (bezsaistē). MANS STATUSS satur noteikumu kopumu (ierīces darbības), ko izveidosi konkrētai mājas situācijai. Pēdējās cilnes ir juridiskas problēmas un LOG OUT, t.i., iziet no lietojumprogrammas.

Tomēr, ja Tu joprojām uztraucies par lietošanas grūtībām, lūdzu, pārbaudi mūsu interfeisa DEMO VERSIJU. Pēc noklusējuma tā tiek atbalstīta angļu valodā, bet cilnē IESTATĪJUMI (apakšlapa: LIETOTĀJA PROFILS) Tu nomainīsi valodu uz to, kurā jūties visērtāk. Tagad ar saviem pirkstiem var redzēt, ka navigācija SALUS Smart Home aplikācijā ir ne tikai ērta, bet arī patīkama.

Lai arī kur tu būtu…

Inovatīvas tehnoloģijas ir ieviesušas jaunus standartus. Tālvadības pults vairs nenozīmē televizora ieslēgšanu no četru metru attāluma. Šobrīd tas nozīmē mājas vai biroja elektronikas apkalpošanu no visattālākajām pasaules vietām.

Tā kā piekļuve internetam ir pietiekama, lai apsildītu vannas istabu Ļubļinā no Šanhajas tējas nama, Tavām cerībām ir jābūt augstām. Kad Tu domā par tālvadības pulti, Tu vēlies viegli vadīt savu māju no jebkuras vietas un jebkurā laikā. Tātad Tu meklē labākos piedāvājumus tirgū. SALUS Smart Home nodrošinās Tev perfektu vadību.

Kontakti
Sākt sadarbību

KontaktiTehniskais atbalsts

support@salus-controls.eu

  UzstādītājsLietotājsAttīstītājs
  Salus

  Zīmola SALUS Controls izplatītājs:
  QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

  Rolna iela 4, Kobielice, 43-262,
  Silēzijas province, PL,
  NIP: 638 180 68 25,
  KRS: 0000440955,
  birojs: +48 32 700 74 53,
  serviss: +48 32 750 65 05,
  fakss: +48 32 790 44 85
  Pirmd. – piektd., 9:00-17:30

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio