Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

One Touch noteikums: viens pieskāriens, daudzas iespējas

ATGRIEZIES

Tu atgriezies no darba dažādos laikos, bet tūlīt pēc sliekšņa pārkāpšanas atkārto to pašu shēmu. Tu ieslēdz gaismu viesistabā. Tev nepatīk ēst klusumā, tāpēc virtuvē ieslēdz radio. Pēc stundas Tu ieej dušā, tāpēc vannas istabā uzgriez radiatoru un grīdas sildītāju. Tu to dari katru dienu: gaismas, radio, sildītājs, grīda…

Vai nebūtu ērtāk visas šīs aktivitātes veikt vienlaikus?

No teksta Tu uzzināsi:

 • kā darbojas OneTouch noteikumu vednis
 • kas ir OneTouch poga

SALUS Smart Home šodien aicina Tevi uz “tehnoloģiskās maģijas” pasauli. Kāpēc maģijas? Jo, pateicoties OneTouch noteikumu vednim un aktivatoriem Tavā viedajā mājā, ierīču darbību var veikt kā ar burvju mājienu.

Kā tas darbojas?

Vienkārši sakot, ar vienu pogu/vienu klikšķi Tu vari vienlaikus ieslēgt vairākas ierīces ikdienas lietošanai.

Atgriežoties pie piemēra no ievada. Pēc mājas sliekšņa šķērsošanas vai pat ceļā uz mājām Tu nospied OneTouch noteikumu aktivatoru un tad:

 • dzīvojamā istabā iedegsies gaismas
 • virtuvē sāks skanēt radio (nosacījums ir, lai radio tipu atbalstītu Smart Plug)
 • vannas istabas grīda sāks uzsildīties un temperatūra paaugstināties

Kā daļu no SALUS Smart Home sistēmas mēs piedāvājam trīs OneTouch noteikumu aktivatoru versijas. Lai tie darbotos, ir jāinstalē ZigBee tīkla universālo interneta vārteju. Divām no tām nav nepieciešams palaist lietojumprogrammu SALUS Smart Home. Trešā iespēja ir virtuālā pogas piespiešanas versija, kas (kas ir saprotams) ir pieejama tikai tīmekļa lietojumprogrammā.

Pieejamie produktu varianti:

Bezvadu viena OneTouch poga

Palaiž tajā saglabāto kārtulu, t.i., komandas, kas apkopotas vienuviet vairākām atlasītajām ierīcēm. Izmantojot to, ar vienas pogas piespiešanu Tu savā viedajā mājā aktivizē virkni notikumu, piemēram, telpā paaugstinās temperatūra, aizveras žalūzijas, ieslēdzas gaismas un ieslēdzas krēsla spilvena elektriskā apsilde. Protams, šīs kārtulas ieviešanai ir nepieciešami arī citi sistēmas elementi: interneta vārteja UGE600, lietojumprogramma SALUS Smart Home, viedie spraudņi, SR600 relejs un temperatūras regulators (piemēram, Quantum SQ610).

Svarīgi, ka viena OneTouch poga labi nostrādā arī kā drošības poga. Ja kopā ar Tevi dzīvo vecāks cilvēks vai Tavs bērns bieži paliek mājās viens, ir ieteicams iestatīt OneTouch pogu ārkārtas brīdinājumiem. Nelabuma vai pēkšņu draudu gadījumā vecāks vai bērns to nospiedīs, un Tu saņemsi SMS ar iepriekš iestatītu saturu…

Dubultā OneTouch poga

Savukārt tas ļauj saglabāt divus dažādus vai saistītus noteikumus (katrai atslēgai atsevišķu noteikumu). Atgriezīsimies pie iepriekšējā piemēra. Ja, nospiežot augšējo pogu, tiek paaugstināta temperatūra telpā, aizveras žalūzijas, ieslēdzas gaisma un elektriskais spilvens, nospiežot apakšējo pogu, var tikt iedarbināts noteikums, kas darbosies pretēji. Temperatūra pazeminās, žalūzijas atveras, gaisma nodziest un spilvens pārstāj uzkarst.

Protams, OneTouch dubultās pogas noteikumiem nav jābūt savstarpēji saistītiem, un tiem var būt jebkura komandu kombinācija, piemēram, augšējā poga guļamistabā izslēgs galveno apgaismojumu, pēc tam ieslēgs naktslampu un sildītāju. Apakšējā poga viesistabā aktivizēs gaisa mitrinātāju un apgaismotu attēlu ar Parīzes nakts ainavu…

Virtuālā OneTouch versija

Tomēr tas dod neierobežotu skaitu nospiest pogu un tādējādi neierobežotas iespējas izveidot savus noteikumus. Tu izveido tik daudz, cik nepieciešams. Tu apvieno atlasītās komandas noteikumos un palaiž tās pēc vajadzības. Tu rokā neturi tradicionālo pogu, bet gan viedtālruni. Ar visiem noteikumiem vari rīkoties lietojumprogrammā SALUS Smart Home. Tu redzi katru no tiem kā atsevišķu logu. Pateicoties tam, Tev ir iespēja lieliski kontrolēt savas sadzīves tehnikas darbību.

Svarīgi ir arī tas, ka, ja UGE600 interneta vārteja dažādu iemeslu dēļ tiek atvienota un kļūst sarkana (kas nozīmē lokālo režīmu), tās atmiņā saglabātie OneTouch noteikumi joprojām darbosies.

SALUS Smart Home nenosaka nekādas robežas, nemet tehniskus šķēršļus zem Tavām kājām. Ar mums Tu vari viegli iestatīt OneTouch pogu scenārijus. Tev ir daudz iespēju.

Šeit Tu nosaki NOTEIKUMUS!

Kontakti
Sākt sadarbību

KontaktiTehniskais atbalsts

support@salus-controls.eu

  UzstādītājsLietotājsAttīstītājs
  Salus

  Zīmola SALUS Controls izplatītājs:
  QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

  Rolna iela 4, Kobielice, 43-262,
  Silēzijas province, PL,
  NIP: 638 180 68 25,
  KRS: 0000440955,
  birojs: +48 32 700 74 53,
  serviss: +48 32 750 65 05,
  fakss: +48 32 790 44 85
  Pirmd. – piektd., 9:00-17:30

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio