Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Quantum – vai jūs jau zināt mūsu vadošo temperatūras regulatoru?

návrat

Quantum – unikāls temperatūras regulators
Smart Home nozare nepārtraukti pieaug. Drošība, komforts un ekoloģija ir tās pamati. Bet svarīgi ir arī pievilcīgais produktu dizains, kas iederas mūsdienu interjerā. Lai apmierinātu Jūsu vēlmes, SALUS Controls ir izstrādājis unikālu temperatūras regulatora modeli – Quantum.

Jūs uzzināsiet no teksta:

 • Kādas priekšrocības ir Quantum
 • Kuras no tā funkcijām ir nepieciešamas jūsu ērtībām
 • Kam paredzēts jaunais SALUS Controls temperatūras regulators

Kas jums nepieciešams, lai perfekti noregulētu temperatūru Jūsu mājās? Pārdomātas, uzticamas ierīces. Tātad Jūs izlemjat par uzticamu zīmolu un šī zīmola ietvaros  aprīkojuma klasi, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Vai meklējat ekonomisku, standarta vai premium versiju? Tā kā nepieciešams izvēlēties, visas iespējas atradīsiet SALUS Controls piedāvājumā.

Tomēr šodien mēs runāsim par augstākās klases produktu, par uzņēmuma lepnumu – pielāgotu visiem apkures veidiem, daudzfunkcionālu temperatūras regulatoru, ko sauc par Quantum.

Pieejamie mūsu flagmaņa varianti:
a. SQ610 modelis – uzmontējams, darbināms ar 230 V
b. SQ610RF_modelis – uzstādāms uz virsmas, darbināms ar akumulatoriem

Priekšrocības

Inovatīvo SALUS Controls produktu ar iebūvētu mitruma sensoru raksturo darbības un uzstādīšanas vienkāršība, kas ir iespējama visos ēkas izmantošanas posmos. Nav svarīgi, vai Jūs būvējat savu sapņu māju vai atjaunojat veco ģimenes māju. Kontroliera instalēšana vairs nevar būt ātrāka un izvēlne ir vēl intuitīvāka.

Quantum ir elegants un plakans (tikai 10 mm biezs vadu opcijā un 11 mm bezvadu opcijā). Tā izgaismotais ekrāns ļauj ērti programmēt un lasīt datus. Spēja izveidot savus darba grafikus palīdz pielāgot ierīci atbilstoši jūsu vajadzībām. WARM FLOOR funkcija ļauj uzturēt patīkamu grīdas temperatūru neatkarīgi no aktīvās apkures programmas. Piemēram, ja jums nav nepieciešams uzsildīt istabu, bet vēlaties staigāt tikai uz siltas grīdas.

Quantum pamatā ir ZigBee tehnoloģija, kuru visvieglāk var izskaidrot kā mājas tīklu (kura darbības rādiuss ir aptuveni līdz 100 metriem brīvā dabā), caur kuru jūsu ierīces savstarpēji sazinās. Piemēram: atvēršanas sensors informēs sistēmu, ka logs ir atvērts un apkure ir jāizslēdz, un OneTouch poga – ja tā tiek izmantota – liks gudrajiem relejiem ieslēgt apgaismojumu izvēlētajās telpās.

Quantum unikalitāte galvenokārt ir saistīta ar tā tehnoloģiskajām iespējām. Atšķirībā no priekšgājējiem, tas spēj kontrolēt pat visas joslas zonas. Pateicoties tam, tas var sildīt lielu atvērtu laukumu, piem. viesistaba apvienota ar virtuvi un ēdamistabu.

Jūsu mājas apkure sasniedz visaugstāko līmeni arī pateicoties kontroliera viedajai optimizācijai. Starp daudzajām noderīgajām funkcijām šī ir pelnījusi īpašu uzmanību, jo tā ievērojami uzlabo jūsu siltuma komfortu.

Kā tas darbojas?

SALUS Controls tehnologu izstrādātie algoritmi aprēķina siltuma avota ieslēgšanas un izslēgšanas brīdi tā, lai izvēlētajā laika periodā vai noteiktā laikā tiktu uzturēta jūsu telpās iestatītā temperatūra. Pulsējoša, vairāku minūšu ilga sildīšana uztur telpās nepieciešamos apstākļus.

Ja jūsu  vajadzības  mainās, Jums ir iespēja izmantot temperatūras ignorēšanas režīmu. Jūs varat manuāli pielāgot sistēmas iestatījumus savam noskaņojumam, saglabājot tos līdz nākamajām apkures grafika izmaiņām.

Tiešsaistē? Bezsaistē? Izvēlies Tu

Kombinācijā ar vārteju un tīmekļa lietojumprogrammu Quantum ir daļa no SALUS Smart Home. SQ610 modelis tiešsaistē bezvadu režīmā sazinās ar citiem viedās sistēmas komponentiem (rozetes, releji, vadības maģistrāles, bezvadu termogalvas). Bezsaistes režīmā (t.i. bez lietojumprogrammām un bez piekļuves internetam) ir iespējama kontroliera bezvadu darbība, izmantojot citu “pārvaldību” – pieejama vietējā režīma koordinatora piedāvājumā.(CO10RF).

Svarīgi ir tas, ka SALUS Controls flagmaņa priekšrocību izmantošana nav izslēgta  bez sadarbības ar iepriekšminētajām ierīcēm. Quantum SQ610 darbosies lieliski kā neatkarīgs regulators, kas savienots ar uztvērēju (piem., Vadu vadības maģistrāli vai tieši pie apkures ierīces, piemēram, katla). Šādi konfigurētu kontrolieri var pievienot arī lietojumprogrammai SALUS Smart Home, nodrošinot tai bezvadu sakarus ar citiem sistēmas elementiem.

Priekš kura?

Šādas modernas ierīces priekšrocības novērtēs klienti, kuriem rūp ideāla apkures, apgaismojuma un ruļļu žalūziju vadība savās mājās. Bet ne tikai. Quantum ir īsts kārums viesnīcu īpašniekiem. Šajā gudrajā ierīcē jūs varat iestatīt PIN kodu un ierobežojumus, pateicoties kuriem viesnīcas viesi temperatūru savos numuros pielāgos tikai īpašnieka noteiktajās robežās. Tāpēc, ja īrējat numurus klusā viesu namā, nebaidieties no klienta.

Kontakti
Sākt sadarbību

KontaktiTehniskais atbalsts

support@salus-controls.eu

  UzstādītājsLietotājsAttīstītājs
  Salus

  Zīmola SALUS Controls izplatītājs:
  QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

  Rolna iela 4, Kobielice, 43-262,
  Silēzijas province, PL,
  NIP: 638 180 68 25,
  KRS: 0000440955,
  birojs: +48 32 700 74 53,
  serviss: +48 32 750 65 05,
  fakss: +48 32 790 44 85
  Pirmd. – piektd., 9:00-17:30

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio