Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

SALUS Smart Home atbalsta Tavu mājas budžetu

ATGRIEZIES

Jo ilgāk Tu nerīkosies, jo vairāk naudas zaudē / C. Vilkersons/

Mājas ir vieta, kur mēs jūtamies vislabāk. Mēs varam baudīt mūsu gaumei pielāgotu dekoru, ērtas mēbeles, skaistus rotājumus un suvenīrus, kas savākti gadu gaitā. Tomēr dzīves proza ​​skar ikvienu. Saimniekam nav lielāka prieka par zemiem elektrības rēķiniem. Agri vai vēlu mēs visi sev uzdodam jautājumu: kā samazināt ekspluatācijas izmaksas, t.s., pakalpojumus?

No šī teksta Tu uzzināsi:

 • kā samazināt ikdienas enerģijas patēriņu savā mājā
 • kāpēc SALUS Smart Home ir draudzīgs mājsaimniecības budžetam

Samazini elektroenerģijas patēriņu — veicot dažas vienkāršas darbības

Ikdienas enerģijas — un līdz ar to arī naudas — izšķērdēšana ir posts. Mēs reti domājam, ka neuzmanība maksā naudu: neizslēdzam gaismu, neizņemam lādētājus no rozetēm, guļam ar ieslēgtām naktslampām. Saskaitot šīs un daudzas citas nolaidības, mēs netīšām palielinām savas māju ekspluatācijas izmaksas.

Ko mēs varam darīt, lai to mainītu?

Ir vērts sākt ar “enerģiju patērējošo” ierīču nomaiņu pret tām, kurām ir A, A +, A ++ un vēlams A +++ enerģijas klase. Bet kā ir ar sliktiem ieradumiem? Mēs esam apkopojuši dažus padomus, kurus ir vērts ieviest jau šodien:

 1. Pārdomāti izmantojiet aprīkojumu ar vislielāko enerģijas patēriņu:
 • nemazgā VEĻAS MAŠĪNĀ mazus daudzumus, nemazgā dažas krūzes un šķīvjus TRAUKU MAZGĀJAMĀ MAŠĪNĀ: ierīces patērēs tikpat daudz enerģijas kā ar pilnu slodzi,
 • nenovieto LESDUSSKAPI radiatora tuvumā, neaizsedz ventilācijas režģus un neliec ledusskapī siltus ēdienus: ar sliktu ventilāciju iekārta strādā ar pilnu ātrumu, un karstie trauki silda ledusskapi, kas – lai atgrieztos pareiza dzesēšanas temperatūra – patērē vairāk elektrības,
 • tējkannā uzvāri tikai tik daudz ūdens, cik nepieciešams: ja vēlies pagatavot vienu tasi tējas, nelej tajā litru ūdens – tērēsi elektrību uzvārot 750 ml, kas tējkannā atdzisīs un Tev būs vēlreiz jāuzsilda,
 • TELEVIZOROS, RADIO un DATOROS izslēdz dīkstāves režīmu: lai gan katra no šīm ierīcēm dīkstāves režīmā patērē tikai dažus vatus, tomēr šie daži vati radīs reālu ietaupījumu gadā

2. Bieži lietojamās telpās nomainiet tradicionālās spuldzes pret enerģiju taupošām LED dienasgaismas spuldzēm: tās ne tikai patērēs mazāk enerģijas, bet arī spīdēs ilgāk spilgti, acij tīkamā veidā.

3. Pievieno elektroniku strāvas paneiem ar slēdzi: pateicoties tam, Tu vari ar vienu kustību izslēgt uztvērējus, kurus ilgstoši neizmantoji.

4. Ienes SALUS Smart Home risinājumus savās mājās: ja pēc vakariņām neatceries izslēgt virtuvē gaismu vai katru vakaru aizmiedz pie televizora, mūsu viedąs kontaktdakšas ir ideāls risinājums. Strādājot saskaņā ar Tevis iestatīto grafiku, Smart Plugs pārtrauks strāvas padevi no ierīcēm un samazinās enerģijas patēriņu iestatītajā laikā. Vienkārši izveidojiet noteikumu, lai pusnaktī visu izslēgtu.

Atceries: katra optimizētā ierīce palielinās ietaupījumu apjomu!

Mūsu zelta doma: glābt, neizvairoties no komforta

Runa nav par taupīšanu uz Tava ērtību rēķina – vai izbaudīst zemos rēķinus, ja nosalsi tumšā mājā? Vai es atslēgts no informācijas, visā pasaulē izkaisītiem draugiem un iecienītākās virtuālās izklaides? Maz ticams.

Tā nav gudra taupīšana. Noslēpums slēpjas ierīču efektivitātē un to apzinātā lietošanā. Smart Home nozare tika radīta, lai pierādītu Tev, ka, dzīvojot ekonomiski, Tu ne tikai nezaudē komfortu, bet arī to iegūsti.

Ietaupi uz apsildi

Daudziem tas ir pašsaprotami, taču, runājot par mājsaimniecības budžeta slogiem, jāatceras, ka lielākā daļa no mājas ekspluatācijas laikā patērētās enerģijas tiek tērēta apkurei.

Ja Tev rūp liels ikdienas ietaupījums un enerģijas un naudas ietaupījumi, Tu nevari ignorēt SALUS Controls ieteikumus apkures iekārtām. Kāpēc? Jo modernajā un pastāvīgi attīstošajā Smart Home industrijā mūsu uzņēmumam vissvarīgākais ir par temperatūras kontroli atbildīgais segments. Šajā jomā mums ir zināšanas un daudzu gadu pieredze, līdz ar to – esam ieviesuši tirgū daudz kvalitatīvu produktu un pārbaudītus tehnoloģiskos risinājumus.

Kāpēc ir vērts izmantot inteliģento apkures vadību??

Pirmkārt, pielāgojot telpas temperatūru savām šī brīža vajadzībām (piem., vannas istabā divas stundas 26 grādi, vakarā viesistabā 23 grādi, naktī guļamistabā 20 grādi), izvairīsies no retāk apmeklēto telpu pārkaršanas un nevajadzīgas maksas par siltumu, kas Tev nav nepieciešams.

SALUS Controls telpu regulatori ir elastīgi. To uzdevums ir uzturēt telpās Tevis noteikto temperatūru. Tomēr tas nenozīmē, ka, atrodoties prom no mājām, Tev nav nekādas ietekmes uz savu apkures ierīču darbību. No biroja, no restorāna, no Las Palmas viesnīcas – Tu vari reaģēt. Mūsu regulatori strādā saskaņā ar fiksētu grafiku, taču ņem vērā arī Tavus ad hoc lēmumus.

Efekts? Temperatūras kontrole = maksas kontrole

Otrkārt, bezmaksas aplikācija SALUS Smart Home reģistrē un parāda mājās strādājošo ierīču enerģijas patēriņu, sniedzot priekšskatījumu (un skatījumu!) par Tavu naudas patēriņa avotiem. Enerģijas patēriņa vēsture ļaus veikt izmaksu aprēķinus.

Tu jau tumsā nešauj – koridorā radiators, guļamistabā lampa, dators? Kāpēc rēķini ir lielāki, nekā gaidīji? Ja Tev ir konkrēti dati, Tu zināsi, ko skatīties un kādu temperatūras grafiku izveidot atsevišķām telpām. Kur uzstādīt viedos spraudņus? Tādā veidā Tavi ietaupījumi var sasniegt vairākus simtus zlotu gadā, un tas jau ir ieguldījums.

Pētījumi liecina, ka, apzinoties, ka Smart Home patiešām atslogo mājas budžetu, mēs esam gatavi tajā ieguldīt.

Nobeiguma secinājumi

Mūsdienu tehnoloģijas vairs nav tehnisko parametru kombinācija. Tas ir kļuvis par atbalstu, komforta un drošības noteicēju. Inteliģentā māja nav tikai komandu kombinācijas. Praksē tā ir atbilstoši Tavām vajadzībām ieprogrammēta vieta, kas cita starpā:

 • uztur individuālo temperatūru telpās, ko nosaka mājinieki,
 • aizbīda žalūzijas augstā insolācijā,
 • ļauj attālināti un laicīgi vadīt elektroierīces (piem., apgaismojumu) un reģistrē elektroenerģijas patēriņu
 • konstatē un informē par neatļautiem notikumiem (sensori: dūmi, plūdi, atvēršanās)

Tāpēc SALUS Smart Home darbojas kā personīgais sekretārs, grāmatvedis un drošības inspektors: rūpējas par Tavas ģimenes labklājību, seko līdzi dienas grafikam un skaita izdevumus.

SALUS Controls nodrošinās Tev perfektu mājas kontroli.

Kontakti
Sākt sadarbību

KontaktiTehniskais atbalsts

support@salus-controls.eu

  UzstādītājsLietotājsAttīstītājs
  Salus

  Zīmola SALUS Controls izplatītājs:
  QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

  Rolna iela 4, Kobielice, 43-262,
  Silēzijas province, PL,
  NIP: 638 180 68 25,
  KRS: 0000440955,
  birojs: +48 32 700 74 53,
  serviss: +48 32 750 65 05,
  fakss: +48 32 790 44 85
  Pirmd. – piektd., 9:00-17:30

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio