Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Interneta apkures kontrole – 10 priekšrocības

ATGRIEZIES

Tiešsaistes dzīve ir mūsu laika lielākais simbols. Citiem vārdiem sakot – tas ir obligāti. Mūsdienu energoefektīvajos mājokļos mēs arvien biežāk izlemjam ne tikai attālināti vadīt ierīces, bet arī kontrolēt iekārtu – tostarp apkures sistēmas – darbību, izmantojot internetu.

Šodien mēs galvenokārt pievērsīsimies apkures kontrolei tiešsaistē, jo, pirmkārt, apkure ir galvenā SALUS Controls darbības joma, un, otrkārt, ir vērts apzināties šīs ērtības priekšrocības.

No teksta jūs uzzināsit:

 • kādas ir viedās apkures vadības priekšrocības
 • kādas ierīces ļauj kontrolēt apkuri tiešsaistē

Sākumā atgādināsim, ka CO kontrolei, izmantojot internetu, ir plašs pielietojumu klāsts. Apkures parametru regulēšana ar šo metodi ir lieliska ne tikai vienģimenes mājās, daudzdzīvokļu mājās un īrētās telpās, bet arī – pateicoties iespējai ērti vadīt vairākas sistēmas vienlaikus – viesnīcās un atpūtas objektos.

10 interneta apkures kontroles priekšrocības

Ko jūs iegūstat, izvēloties inteliģento apkures vadību?

Optimāla telpu apkure

… tas ir, augsts siltuma komforts, kuru jūs pastāvīgi ietekmējat un ko novērtēs jūsu mājas (viesnīcas, biroja) lietotāji. Atcerieties, ka jūs varat iestatīt temperatūru atsevišķi katrai telpai. Pateicoties iebūvētajiem regulatoriem (piem. Quantum) precīzs vadības algoritms, kas ļauj to viegli uzturēt neatkarīgi no tā, kur jūs pašlaik atrodaties. Jūsu ģimenei (viesiem, darbiniekiem) nekad nebūs par karstu vai par aukstu.

Mainiet iestatījumus attālināti (mobilajā aplikācijā)

Apkures regulēšanas sistēmu iegādes lielā priekšrocība ir iespēja katrai telpai izveidot atsevišķu darba grafiku, taču – kā rāda dzīve – vienreiz iestatītie iestatījumi ne vienmēr tiek līdzi. Ir ātrāk nekā parasti ierodas no darba vai izbrauc ar nezināmu atgriešanās datumu. Tad ar grafiku nepietiek. Lai pēc saspringtas dienas atgrieztos ideāli apsildāmā mājā, iestatījumi ir jāpielāgo manuāli. Kontrolējot siltuma avotu tiešsaistē, varat to izdarīt no sava biroja vai pat no viesnīcas Maljorkā. Tāpēc apkures parametru atjaunināšana ir vēl viena mājas automatizācijas pārvaldīšanas priekšrocība internetā.

Metode aizmāršīgajiem

Reizēm mēs visi aizmirstam par tādām ikdienišķām darbībām kā: apgaismojumu izslēgšana, apkures pārslēgšana no komforta režīma uz ekonomisku režīmu, kad neatrodas mājās, karstā ūdens sūkņa izslēgšana utt. Ja mājas ierīcēm ir piekļuve internetam, mēs jebkurā laikā novērsīsim uzmanību. Tīmekļa lietojumprogrammā mēs noregulēsim apkures vērtības vai izslēgsim aprīkojumu, pat ja atrodamies simtiem kilometru no tā.

Palīdzība viesnīcu īpašniekiem

Tiešsaistes apkures kontrole ir lielisks palīgs cilvēkiem, kuri pārvalda viesnīcas telpas, jo interneta vārteja (UGE600) atbalsta daudzas telpas un regulatorus vienlaikus. Ar vienu vārteju var savienot līdz 100 ierīcēm, kas nozīmē, ka viena sistēma var aptvert pat visu iekārtu. Protams, katram stāvam ir vērts izveidot atsevišķu sistēmu, tad interneta aplikācijā regulatorus būs vieglāk atrast. Rezultātā no savas mājas vai viesnīcas privātās daļas varat kontrolēt temperatūru, kā arī atjaunināt uzdotās vērtības limitus klientu īrētajos numuros.

Temperatūras iestatījumu kontrole no jebkuras vietas pasaulē

Mēs to jau minējām, taču par šo priekšrocību ir vērts izveidot atsevišķu punktu. Šāds risinājums labāk par jebkuru citu risinājumu pielāgo ēkas siltuma apstākļus mūsu vajadzībām.

Ietaupījumi

Atbilstoša apkures kontrole nodrošina ne tikai komfortu, bet arī reālus ietaupījumus. Apkures kontroles lielākā finansiālā priekšrocība ir tā, ka jūs netērējat enerģiju, atrodoties prom no mājām. Jūsu grafiki ļauj mainīt istabas temperatūru visas dienas garumā. Jūs nepārslogojaties. Jūs neapsildāt ēku, ja jums tas nav nepieciešams, un jūs nepārsildāt telpas, kurās nav nepieciešama augstāka temperatūra. Tiešsaistes vadība papildus palielina apkures efektivitāti, jo tā ļauj veikt iepriekš iestatīto iestatījumu ad hoc pielāgojumus. Jūs izmantojat iestatījumus atkarībā no apstākļiem un ārkārtas situācijās izslēdzat, piemēram, tukšas mājas apsildīšanu. Jūs lietojat mazāk apkures kurināmo un netērējat naudu.

Mājas/viesnīcas/biroja ierīču darbības uzraudzība

No vienas puses, šī priekšrocība ir jāapvieno ar iepriekšējo punktu, no otras puses, tā jāskata plašāk nekā apkures regulēšanas jomā, jo attiecas uz visu ēkas automatizāciju.

Mobilajai lietojumprogrammai SALUS Smart Home ir enerģijas patēriņa diagrammu izveides funkcija. Pateicoties darbam sistēmā Smart Plug jūs saņemat detalizētus datus par to, kuras ierīces darbojas efektīvi un kuras pakļauj jums nevajadzīgu enerģijas izmaksu risku. Šīs zināšanas ļauj modificēt iekārtas darbību, iestatīt tai citu darbības režīmu vai pieņemt lēmumu aizstāt to ar energoefektīvāku modeli.

Drošība kā bonuss (SMS paziņojumi par iespējamu apdraudējumu)

Kā redzams no iepriekšējā punkta, apkures kontrole caur internetu pārsniedz telpu temperatūras vērtību kontroli. Viedās mājas tīkla iespējotajai lietotnei ir vairāk funkciju. Viena no tām ir iespēja saņemt SMS vai e-pasta paziņojumus, piemēram, par ugunsgrēku katlu telpā (dūmu sensors), plūdi virtuvē (plūdu sensors) vai iekļūstot iebrucēja mājā (atvēršanas sensors). Šī opcija sniedz iespēju ātri reaģēt un samazināt zaudējumus. Ja jūs nolemjat kontrolēt savu apkures sistēmu tiešsaistē, jums ir jūsu mājas (viesnīcas, biroja) drošība.

Ekoloģiskā peļņa

Tāpat kā ar naudas taupīšanu, apkures regulēšana, izmantojot internetu, samazinot pārslodzi un nevajadzīgu enerģijas patēriņu, nodrošina ekoloģisko peļņu. Piesārņojošo vielu emisiju samazināšana ietekmē vidi, kļūstot par līdzekli, lai cīnītos pret globālajām klimata pārmaiņām un to negatīvo ietekmi uz mūsu veselību.

Ēkas vērtības paaugstināšana nekustamā īpašuma tirgū

Ēku automatizācija ir faktors, kam ir liela nozīme potenciālā pircēja lēmumā par pirkumu. Objekts, kas aprīkots ar interneta apkures vadības sistēmu, sākumā iegūst moderna, inteliģenta mājokļa prestižu un līdz ar to arī labāku cenu. Izstrādātājiem, kuri vēlas palielināt savu ieguldījumu vērtību, šis aspekts jāpatur prātā.

Kas nepieciešams, lai kontrolētu apkuri, izmantojot internetu?

 • Gudrssistēma (ar interneta vārteju)
 • Ar sistēmu saderīgas ierīces (draiveri)
 • Mobilo aplikāciju sistēmas atbalsts (viena aplikācija pat vairākām sistēmām)
 • Viedtālrunis / planšetdators / dators
 • interneta pieslēgums

Piedāvājumā SALUS Smart Home, kas izveidots apkures regulēšanai tiešsaistē, jūs atradīsiet:

1. Viedās sistēmas “sirds” – UGE600 interneta vārteja, nodrošinot visu tīklā esošo ierīču saziņu.

2. Bezmaksas SALUS Smart Home aplikācija, kas, pateicoties flīzētajam, “klikšķināmajam” izvēlnes izkārtojumam, ļauj ērti attēlot un ātri regulēt parametrus.

3. Temperatūras regulatori un izpildmehānismi, kas darbojas SALUS Smart Home sistēmā: bezvadu centrālās sloksnes, vadības moduļi, termostata galviņas, viedie produkti (sensori, viedie spraudņi utt.)

SALUS Smart Home sistēma nav rezervēta jaunbūvētām ēkām. To var viegli pielāgot esošajām un ilgstoši lietotām telpām.

Jūs katru dienu pavadāt daudz laika tiešsaistē. Kāpēc lai jūsu mājas (viesnīca, birojs) arī nebūtu tiešsaistē? Izmantojiet interneta apkures vadības piedāvātās iespējas – esam norādījuši 10 no tām, taču ikdienā jūs šo skaitli noteikti pavairosiet.

Kontakti
Sākt sadarbību

KontaktiTehniskais atbalsts

support@salus-controls.eu

  UzstādītājsLietotājsAttīstītājs
  Salus

  Zīmola SALUS Controls izplatītājs:
  QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

  Rolna iela 4, Kobielice, 43-262,
  Silēzijas province, PL,
  NIP: 638 180 68 25,
  KRS: 0000440955,
  birojs: +48 32 700 74 53,
  serviss: +48 32 750 65 05,
  fakss: +48 32 790 44 85
  Pirmd. – piektd., 9:00-17:30

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio