Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Ko iespējams vadīt ar sistēmas SALUS Smart Home palīdzību?

ATGRIEZIES

Pirms atbildēt uz šo jautājumu, paskaidrosim, kas ir SALUS Smart Home un kā tā darbojas.

Tā ir moderna viedās mājas vadības sistēma, tostarp jeb galvenokārt, siltumapgādes sistēmas kontrole.

SALUS Smart Home ļauj izveidot saiti starp sadzīves tehnikas darbību (OneTouch noteikumi) un ierīču vadību ar interneta starpniecību.

SALUS Smart Home sistēma sastāv no produktiem, kas nodrošina individuālu temperatūras regulāciju katrā telpā. Šie produkti palīdz kontrolēt arī apkures katla, centrālapkures sūkņa, siltā ūdens vai citu apkures un dzesēšanas ierīču darbību.

SALUS Controls piedāvājumā pieejami arī Smart Home piederumi, kas mājas automatizācijas sistēmas vadību paceļ daudz augstākā līmenī.

Papildu ar spriegumu vai bateriju darbināmiem regulatoriem, sistēma ietver:

Izmantojot SALUS Smart Home sistēmu, jūs varat pārvaldīt tīmekļa lietotnē redzamos elementus (temperatūras regulatori, Smart Plug, releji, noteikumu aktivatori).

Ko tieši pārvaldīt?

Siltumapgādes sistēmu

Šeit ir trīs iespējas. Iespēja iestatīt temperatūru, kas atbilst atsevišķu telpu funkcijām (piemēram, atšķirīgi parametri vannas istabai, guļamistabai, dzīvojamai istabai, priekšnamam). Iespēja izveidot fiksētu, automātisku apkures grafiku atsevišķām nedēļas dienām (piemēram, cits grafiks darba dienās, cits brīvdienās un svētku dienās). Visbeidzot, atkarībā no apstākļiem, bet neatkarīgi no tā, kur atrodaties, iespēja attālināti pielāgot mājokļa siltumapgādes parametrus (piemēram, pārrakstot temperatūru līdz nākamajām izmaiņām grafikā vai mainot visu grafiku).

Apgaismojumu

OneTouch noteikumu programmēšana, izmantojot apgaismojumu, ir praktiska un ērta opcija. Arī šajā gadījumā tiek piedāvātas trīs iespējas. Iespēja ieslēgt vai izslēgt gaismu norādītajā laikā vai atkarībā no saullēkta/saulrieta. Iespēja ar vienas rokas kustību ieslēgt/izslēgt visas gaismas, atrodoties mājās vai prombūtnes laikā, kā arī aktivizēt iepriekš saglabātus apgaismojuma noteikumus klātbūtnes imitācijai. Visbeidzot, iespēja savienot izvēlēto apgaismojuma elementu darbību ar citām SALUS Smart Home sērijas ierīcēm (relejiem, kontrolieriem, regulatoriem, sensoriem), lai, veicot vienu darbību (piemēram, žalūziju/slēģu aizvēršanu), tiktu ieslēgta cita, ar to saistīta, darbība (piemēram, gaismas iedegšana).

Žalūzijas/slēģus un vārtus

OneTouch scenārijā iekļautā žalūziju aizvēršana un atvēršana palīdzēs nekoncentrēties uz šo darbību un aizmirst par to, savukārt, karstu vasaras dienu gadījumā, tā palīdz pasargāt telpas no pārkaršanas. Turklāt, atrodoties darbā, jūs varat aizvērt žalūzijas savā viesistabā. Otra žalūziju kontroles priekšrocība ir aizvēršanas un atvēršanas laika plānošana. No rīta žalūzijas iespējams atvērt, piemēram, līdz pusei un tikai pēc laika atvērt pilnībā. Vakarā žalūzijas iespējams aizvērt saulrietā vai jebkurā citā laikā. Iebraukšanas vai garāžas vārtu attālinātas vadības priekšrocības, šķiet, nav jāskaidro, tomēr, ir vērts pieminēt – pareizi iestatīts scenārijs var apvienot vārtu atvēršanu ar āra apgaismojuma ieslēgšanu.

Atcerieties, ka SALUS Smart Home sistēma nozīmē arī katrā ēkā nepieciešamus drošības piederumus. Lai gan nav iespējams mainīt ierīču iestatījumus, tīmekļa lietotnē ir redzams, vai drošības ierīces darbojas pareizi un veic savu funkciju. Briesmu gadījumā šīs ierīces nosūtīs Jums paziņojumu ar iepriekš sagatavotas trauksmes ziņas saturu. Kas ir šīs ierīces?

Sensori:

dūmu (SD600) – nosaka dūmu parādīšanos reāllaikā. Turklāt, UZMANĪBU, sensoru iespējams izmantot kā pastāvīgi darbojošos ierīci, bez sistēmas „sirds” (UGE600 vārtejas). Šādā gadījumā tiek aktivizēta vienīgi sirēnas funkcija (lokāli noteikts trauksmes signāls bez iespējas nosūtīt lietotājam paziņojumu);

ūdens noplūdes (WLS600) – nosaka ūdens klātbūtni uz virsmas zem sensora vai sensoram pievienoto vadu sadures vietās. Nepieciešams izmantot kopā ar interneta vārteju UGE600 lietotni SALUS Smart Home;

atvēršanas (SW600; versija slim, OS600; versija standard) – signalizē par loga/durvju atvēršanu. . Nepieciešams izmantot kopā ar interneta vārteju UGE600 lietotni SALUS Smart Home. UZMANĪBU: savienojot ar telpu temperatūras regulatoriem, automātiski izslēdz siltā gaisa ieplūšanu vēdināšanas laikā.

Kādēļ savai ēkai izvēlēties sistēmu SALUS Smart Home?

Lai vairs nerastos šaubas, ka mūsu viedā sistēma ir tas, kas izmainīs Jūsu mājas telpu, vienuviet esam apkopojuši sistēmas galvenās priekšrocības.

Ko Jūs iegūstat?

Kontakti
Sākt sadarbību

KontaktiTehniskais atbalsts

support@salus-controls.eu

  UzstādītājsLietotājsAttīstītājs
  Salus

  Zīmola SALUS Controls izplatītājs:
  QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

  Rolna iela 4, Kobielice, 43-262,
  Silēzijas province, PL,
  NIP: 638 180 68 25,
  KRS: 0000440955,
  birojs: +48 32 700 74 53,
  serviss: +48 32 750 65 05,
  fakss: +48 32 790 44 85
  Pirmd. – piektd., 9:00-17:30

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio