Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Kustības sensors un uzlādes stacija – JAUNUMI SALUS Controls piedāvājumā!

ATGRIEZIES

Pēdējo nedēļu laikā zīmola SALUS Controls sērija SALUS Smart Home tika papildināta ar vairāk produktiem. Vēlamies izcelt uzstādītāju un lietotāju ilgi gaidīto kustības sensoru (MS600) un eleganto uzlādes staciju, kas paredzēta regulatoriem SQ610RF (ierīce ir saderīga arī ar WQ610RF – modelis ar OpenTherm protokolu, ārpus Smart Home sērijas).

Kāpēc kustības sensors papildina Salus OneTouch noteikumus, tādējādi palielinot visas SALUS Smart Home sistēmas lietojamību? Kā uzlādes stacija atvieglo izvēlēto regulatoru modeļu izmantošanu ikdienā? Atbildes sk. zemāk.

Kustības sensors – maza, bet patīkama lieta

Apvienojumā ar OneTouch noteikumiem, MS600 ir saderīgs ar citām SALUS Smart Home ierīcēm, tādām kā: SR600, SPE600, RS600. Komplektā ar viedo spraudni (SPE600) vai releju (SR600), sensors ieslēdz vai izslēdz apgaismojumu, nostrādājot kustībai. Sākotnēji tā šķiet pašsaprotama, šāda tipa ierīču funkcija, bet, veidojot mājsaimniecības ierīču darbības scenārijus, sensors palīdz daudz labāk personalizēt ēkas automatizāciju. Viss tādēļ, ka kustība ir faktors, kas viedajā mājā spēj aktivizēt daudzas darbības. Pat visvienkāršākās darbības ievērojami palielina iedzīvotāju komfortu, piemēram, izejot no virtuves ar uzkodu šķīvi vai traukiem rokās, Jums nav jāuztraucas par gaismas izslēgšanu. Ja nenostrādā kustība, sensors gaismu izslēdz Jūsu vietā.

Piemeklējot dzīves stilam raksturīgus OneTouch noteikumus, Jūs ierobežo tikai attapība un iztēle, bet, izmantojot mūsu kustības sensoru, Jūs palielināsiet komfortu, ēkas drošību un kontroli.

Kādus OneTouch noteikumus iespējams izveidot?

 1. Mājiniekam ienākot telpā (piem. virtuvē vai priekšnamā), ieslēdzas gaisma, bet, izejot no telpas, gaisma nodziest.
 2. Nostrādājot kustībai/iebrucējam (piem. garāžā), ieslēdzas gaismas un Jūs saņemat SMS paziņojumu par notikumu.
 3. Nostrādājot kustībai, sistēmas sensors var iedarbināt siltā ūdens cirkulācijas sūkni, lai Jūs varētu izmantot karsto ūdeni.
 4. Ieejot mājoklī, ieslēgsies gaismas, atvērsies/aizvērsies žalūzijas/slēģi, palielināsies istabas temperatūra.

Ierīce ir daļa no SALUS Smart home sistēmas, kas nozīmē, ka tā jālieto kopā ar UGE600 interneta vārteju un lietotni SALUS Smart Home. Izmantojot kopā ar viedo spraudni (SPE600) vai releju (SR600), sensors palīdz ieslēgt vai izslēgt apgaismojumu, nostrādājot kustībai telpā/kāpņutelpā u.tml. Tai ir iespēja saņemt bezmaksas paziņojumus par notikumiem (SMS, e-pasts).

Produkta īpašības:

 • ar vienu bateriju darbojas līdz 3 gadiem
 • neuzņēmīgs pret mājdzīvniekiem – nenosaka līdz 36 kg smagu dzīvnieku pārvietošanos
 • ideāli iekļaujas OneTouch noteikumu veidošanā (piem., nostrādājot kustības sensoram krēslas laikā, ieslēdzas apgaismojums)

Uzlādes stacija – komforts, dizains, elegance

Ar CDEU viegli uzlādēsiet divu temperatūras regulatoru bezvadu modeļu baterijas: SQ610RF (sērija Smart Home) un WQ610RF (apkures katla vadībai paredzēta sērija). Uzlāde iespējama, izmantojot USB pieslēgvietu.

Ierīce izceļas ar ērtu vadāmību un gaumīgu dizainu minimālisma stilā, kas viegli pieskaņojas jebkuram interjeram. Īpaši noderīgi, ka ikdienā charging dock veiksmīgi kalpos kā statīvs Jūsu bezvadu temperatūras regulatoram. Tātad, no vienas puses, uzlādes stacija izceļas ar savu pielietojumu, bet no otras puses, ar ērtumu un estētisko noformējumu.

Ierīce paredzēta bezvadu temperatūras regulatora SQ610RF un WQ610RF baterijas uzlādēšanai, izmantojot USB pieslēgvietu (pieejami atsevišķi).

Komplektācijā:

 • uzlādes stacija
 • 230V.5VDC barošanas bloks
 • USB kabelis – micro USB (1,5 m, balts)

UZMANĪBU: stacija ir saderīga tikai ar noteiktiem regulatora modeļiem.

Produkta īpašības:

 • SQ610RF un WQ610RF pilnas uzlādes laiks ir 24h
 • produkts ir ērts un viegli lietojams
 • dokstacija vienlaikus ir eleganta dizaina, minimālisma stilā ieturēta bāze

Sistēmas SALUS Smart Home elementi

Ieskatam uzskaitīsim pārējos sistēmas SALUS Smart Home elementus.

Sistēmā iekļautas ierīces, kas ļauj regulēt temperatūru katrai telpai individuāli (zonas kontrole). Tas novērš virziena maiņu un samazina enerģijas zudumus. Šīs ierīces palīdz pārvaldīt arī apkures katla, centrālapkures sūkņa un siltā ūdens apgādes sistēmas darbību. Neskaitot temperatūras regulatorus, sistēma SALUS Smart Home ietver:

Sistēmas SALUS Smart Home galvenais elements ir UGE600 interneta vārteja, kas nodrošina ierīču darbību ZigBee tīklā. Ar vienu šādu vārteju iespējams sapārot līdz 100 ierīcēm, piem. regulatorus, smart plug, relejus un sensorus. Bezmaksas tīmekļa lietotne (Google Play vai App Store) ļauj kontrolēt sistēmu no jebkuras vietas pasaulē. Izveidojot OneTouch noteikumus starp ierīcēm, iespējams izveidot personalizētu viedās mājas datu bāzi.

Kontakti
Sākt sadarbību

KontaktiTehniskais atbalsts

support@salus-controls.eu

  UzstādītājsLietotājsAttīstītājs
  Salus

  Zīmola SALUS Controls izplatītājs:
  QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

  Rolna iela 4, Kobielice, 43-262,
  Silēzijas province, PL,
  NIP: 638 180 68 25,
  KRS: 0000440955,
  birojs: +48 32 700 74 53,
  serviss: +48 32 750 65 05,
  fakss: +48 32 790 44 85
  Pirmd. – piektd., 9:00-17:30

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio