Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

SALUS Controls un Google Home – izmantojiet balsi, lai kontrolētu savu māju

Atgriezies

Google Home lietojumprogramma

Gudrās mājas – šodienas un noteikti arī nākotnes – arvien biežāk tiks aprīkotas ar tā sauktā mākslīgā intelekta elementiem. Un ne tikai zinātniski fantastiski roboti vai hologrammas pārvietojas pa gaisu – tas ir personalizēts mājas ierīču tīkls, kas pielāgots jūsu dzīvesveidam.

Pieņēmums ir tāds, ka, pateicoties mākslīgajam intelektam, jūsu ikdiena būs ērtāka, ekonomiskāka un drošāka. Šīs tehnoloģiskās revolūcijas galvenā sastāvdaļa jau kādu laiku ir pasaulslavenais Google Assistant palīgs un Google Home lietojumprogramma, ar kuru palīdzību, izmantojot tikai jūsu balsi, jūs varat kontrolēt, piem. apgaismojumu, temperatūras regulatorus, gudro spraudni, kameras mājās vai dārzā. Izmantojot lietojumprogrammu, varat pārvaldīt ierīces, kas ir saderīgas ar Google Home.

PIEZĪME: Google Home  Voice Service pakalpojums ir pieejams miljoniem ierīču no Google un citiem Android ražotājiem.

SALUS Controls ierīces darbojas ar Google Home

Mūsu izvēlētās iekārtas ļoti labi darbojas kopā ar mājas palīgu. Tas nozīmē, ka Google saskarne ar viņiem “sadzīvo” un pareizi ar tiem darbojas. Pašlaik, izmantojot Google Home, varat brīvi kontrolēt šādas ierīces:

Termostati: SQ610, SQ610RF, VS10WRF, VS10BRF, VS20WRF, VS20BRF, HTRP-RF (50), HTRS-RF (30)

Temperatūras sensors un arī vienkāršākā TS600 kontroliera versija

FC600 ventilatora spoļu kontrolieris

Viedais spraudnis SPE600

Viedais relejs SR600

Gaisma un temperatūra ar balss komandām

Gaismas kontrolēšanai ar balss komandām ir vairākas priekšrocības. Ja SALUS Smart Home sistēma ir savienota ar Google Home, jums ir šāda iespēja, pateicoties viedajiem spraudņiem un relejiem. Ir vērts veltīt brīdi šīs programmatūras konfigurēšanai, jo jums ir daudz iespēju, ko iegūt. Piemēram, kad jūs guļat naktī gultā, bez piecelšanās jūs varat izslēgt apgaismojumu visā ēkā vai izslēgt / ieslēgt tikai atsevišķas lampas. Atnākot mājās vēlu vakarā, jūs varat sekundē apgaismot izvēlētās telpas. Un, ja rokas ir aizņemtas vai netīras, virtuvē varat pateikt vārdu, un ierīces izpildīs komandu. Šāda “maza detaļa” manāmi palielina dzīves komfortu.

Liela ērtība ir arī apkures balss vadība. Protams, apkures sistēma darbojas visefektīvāk un ekonomiskāk, izmantojot grafikus, kas pielāgoti jūsu dzīves ritmam, taču ir situācijas, kurās pastāvīgie iestatījumi būtu jāpārraksta ad hoc kārtībā. Balss komandu izmantošana šim nolūkam ļauj ātri reaģēt, neatraujoties no savām darbībām. Balss palīgs arī informēs jūs par pašreizējo temperatūru noteiktā zonā un ļaus jums ar balsi pārvaldīt siltumu telpās, kurās pašlaik neatrodaties. Svarīgi ir tas, ka sarunu simulācija ir intuitīva un draudzīga mājsaimniecībai. Tas vienkārši notiek dabiski un dzīve turpinās.

Kā kontrolēt SALUS Controls iekārtas, izmantojot Google Home?

Pirmkārt, jums ir jālejupielādē Google Home (lietojumprogramma ir pieejama bezmaksas  Google Play un App Store).

Pēc tam palaidiet pakalpojumu Salus Smarthome EU.

Iestatiet savu gudro māju, izmantojot mūsu sistēmu, izpildot tālāk sniegtos norādījumus:

Pieslēgties:

Pievienojiet ierīces, kuras vadīsiet:

Izmantojot balss palīgu, izpildiet komandu …

Hey Google, set the temperature to 25 degrees…

Hey Google, turn on the kitchen light…

Hey Google, turn down the thermostat…

PIEZĪME: Interneta vārtejai UGE600 (SALUS Smart Home sistēmas “sirds”) un Google Home balss palīgam nav jābūt vienā Wi-Fi tīklā. Tiem jābūt savienotiem ar internetu, taču tie var darboties atsevišķos tīklos (piemēram, Wi-Fi).

Tātad, izvēloties SALUS Controls iekārtas ar balss vadību, Jums ir nepieciešams tikai: lejupielādēt Google Home lietotni, palaist Salus SmartHome EU pakalpojumu un pierakstīties savā Google Home kontā, lai savienotu savas ierīces.

Kontakti
Sākt sadarbību

KontaktiTehniskais atbalsts

support@salus-controls.eu

  UzstādītājsLietotājsAttīstītājs
  Salus

  Zīmola SALUS Controls izplatītājs:
  QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

  Rolna iela 4, Kobielice, 43-262,
  Silēzijas province, PL,
  NIP: 638 180 68 25,
  KRS: 0000440955,
  birojs: +48 32 700 74 53,
  serviss: +48 32 750 65 05,
  fakss: +48 32 790 44 85
  Pirmd. – piektd., 9:00-17:30

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio