Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Apsildāmās grīdas priekšrocības

ATGRIEZIES

Radiatori mājās ir standarta un pat acīmredzams risinājums, bet vai tas ir labākais? Izrādās, ka arvien vairāk cilvēku atsakās no šāda veida telpu apsildīšanas. Savukārt apsildāmās grīdas gūst popularitāti – neredzamas, ērtas un ekonomiskas. Vai tiešām ir vērts ieguldīt? Pārbaudiet, kādas priekšrocības ir šādai apkures sistēmai.

Apsildāmās grīdas nodrošina labāku temperatūras sadalījumu

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc siltās grīdas uzstādīšana ir jēga, ir ar to panāktais optimālais temperatūras sadalījums. Cilvēkam noteikti ir izdevīgāk un komfortablāk, ja pie kājām temperatūra ir augstāka, bet pie galvas zemāka. Tas ir efekts, kas ļauj izmantot arvien populārāko grīdas apsildi. Tas palīdz jums justies labi un labāk izmantot siltumu, kas, kā zināms, paceļas uz augšu.

Bet tas vēl nav viss! Apsildāmās grīdas nodrošina arī vienmērīgu temperatūras sadalījumu visā salonā. Radiatori silda tikai lokāli, un to izdalītais siltums izplatās pa telpu ar ne pārāk labu efektivitāti. Līdz ar to pie radiatora var būt daudz siltāks nekā telpas otrā galā. Izmantojot apsildāmo grīdu, šī problēma pārstāj pastāvēt, jo tā ir uzstādīta pa visu telpas virsmu un vienmērīgi izdala siltumu.

Apsildāmā grīda ir ekonomiska

Labvēlīgais temperatūras sadalījums ietekmē arī daudz efektīvāku enerģijas izmantošanu. Rezultātā apsildāmās grīdas ir lētākas nekā tradicionālās radiatora apkures. Tajā pašā temperatūrā siltuma sajūta ir spēcīgāka, ja izmantojat grīdas apsildi. Tāpēc, lai nodrošinātu tādu pašu siltuma komfortu, jūs varat pazemināt temperatūru par 1-2 grādiem. Gada griezumā tas var palīdzēt ievērojami samazināt apkures izmaksas. Ietaupījumi var sasniegt pat pārdesmit procentus!

Vairāk gaisa mitruma, mazāk putekļu

Grīdas apsildes specifika nozīmē arī to, ka tā ļauj samazināt gaisā virpuļojošo putekļu daudzumu un uzturēt optimālu mitrumu. Pirmkārt, tas novērš nepieciešamību uzstādīt sildītājus, kas savāc putekļus. Otrkārt, tas izdala siltumu caur starojumu, pateicoties kam tas neizraisa gaisa kustību tā, kā to dara radiatora apkure. Sildītāji izdala siltumu caur starojumu un konvekciju, kas izraisa gaisa kustību uz augšu. Turklāt temperatūrā virs 55°C uz radiatoriem notiek putekļu cepšana. Grīdas segums ierobežo gaisa kustību, tādējādi neļaujot putekļiem lielā mērā pacelties, kā arī palīdz uzturēt optimālu gaisa mitrumu, veicinot ērču savairošanās samazināšanos. Rezultātā tas ir izdevīgāks alerģijas slimniekiem un atvieglo tīrīšanu.

Apsildāmās grīdas nozīmē lielākas iekārtošanas iespējas

Radiatori bieži ierobežo iespējas sakārtot noteiktu telpu. Tie aizņem vērtīgu vietu un dažreiz ir diezgan nevietā. Izvēloties apsildāmās grīdas, jūs nevarat uztraukties par radiatoru izvietojumu un to ietekmi uz interjera dizainu. Daudzi cilvēki arī saka, ka radiatori nevajadzīgi pārblīvē un izkropļo telpu. Risinājums ir grīdas apsilde, kas ir pilnīgi neredzama.

Jums tikai jāatceras, ka tā izmantošana rada citus dekora ierobežojumus. Lietojot apsildāmās grīdas, rūpīgi jāizvēlas grīdas apdares materiāli. Jāizmanto materiāli, kas labi vada siltumu. Vislabāk darbojas akmens, keramika un terakota, lai gan var izmantot paneļus vai parketu. Tomēr vairumā gadījumu no paklājiem ir jāiztiek.

Apsildāmās grīdas lieliski darbojas ar modernām sistēmām

Apsildāmās grīdas ir vienkārši modernākas par radiatoriem. Tas apvieno energoefektivitāti un komfortu. Tas lieliski darbojas ar progresīvām sistēmām, kas izmanto atjaunojamos enerģijas avotus – siltumsūkņus vai fotoelementus. Tas ir arī lieliski piemērots lietošanai ar mājas automatizāciju un viedajām mājas sistēmām, jo ​​nodrošina precīzu temperatūras kontroli. SALUS Controls piedāvājumā ir plaša produktu izvēle, kas ir saderīgi ar grīdas apsildi.

Kontakti
Sākt sadarbību

KontaktiTehniskais atbalsts

support@salus-controls.eu

  UzstādītājsLietotājsAttīstītājs
  Salus

  Zīmola SALUS Controls izplatītājs:
  QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

  Rolna iela 4, Kobielice, 43-262,
  Silēzijas province, PL,
  NIP: 638 180 68 25,
  KRS: 0000440955,
  birojs: +48 32 700 74 53,
  serviss: +48 32 750 65 05,
  fakss: +48 32 790 44 85
  Pirmd. – piektd., 9:00-17:30

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio