Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

NOVITĀTE! CB500 un CB500X – vadu lentes grīdas apsildei

ATGRIEZIES

Apsildāmās grīdas nav jāslavē. Tās priekšrocības ir: vienmērīgs temperatūras sadalījums, ilga siltuma izkliede, estētisks izskats, tīrāks un veselīgāks gaiss telpās. Atbilstoša grīdas apsildes kontrole ir veids, kā uzturēt siltumu ēkā. Tomēr, lai pareizi pielāgotu šāda veida apkuri, jums ir jāiegulda cietās sloksnes grīdas apsildei. Pareizs regulators ir priekšnoteikums efektīvai apkures darbībai. Ir svarīgi, lai sistēma būtu uzticama un par pieņemamu cenu. Ierīces, kas atbilst šiem kritērijiem, ir mūsu jaunums – CB500 un CB500X sloksnes.

Piedāvājam arī citas vadības sloksnes (piemēram, bezvadu variantā), kas precīzi regulē virsmas apsildes darbību. Tomēr CB500 un CB500X ir izstrādāti tā, lai uzstādītājiem padarītu uzstādīšanu pēc iespējas vienkāršāku

CB500 un CB500X – instalācijas uzlabojumi

Mūsu jaunās grīdas apsildāmās grīdlīstes ir ļoti pieejamas un vienlaikus atrisina daudzas uzstādīšanas problēmas. Pirmkārt, tās ir kompaktas un slaidas ierīces, tāpēc tās var uzstādīt praktiski jebkurā kolektora skapī. Papildu moduļu nelinearitātes problēma pazūd, jo sloksņu savienošanu var veikt ar savu kabeli, kas ļauj elastīgi sakārtot.

Dangtelio nuėmimas ir uždėjimas yra be rūpesčių dėl patogių kabliukų. Šios operacijos metu smulkūs Pateicoties ērtiem āķiem, vāka noņemšana un uzlikšana ir vienkārša. Šīs darbības laikā mazās skrūves nevar izkrist un pazust. Kabeļu uzstādīšana ir vienkārša – tiem nav nepieciešama iepriekšēja sagatavošana (piem., skārdināšana), un to izvietojums lentē ir pielāgots biezumam. Un tā: plānākie cilindru kabeļi ir novietoti augšpusē, bet biezākie kontrollera kabeļi – apakšā. Šis izkārtojums ievieš kārtību un novērš jucekli. Lai sakārtotu vadus, neviena vadības sloksnes daļa nav jāizjauc. Pēc vāka noņemšanas viss ir redzams, katrs elements ir pieejams. Pateicoties parocīgajām savienojuma skavām, vadu montāžai nav nepieciešams īpašs skrūvgriezis. Jaunā veida skavas ļauj to izdarīt ar jebkuru instrumentu. Termostata kabeļi neatkarīgi no to biezuma, var uzreiz nodrošināt pret izraušanu – ievietojot tos speciālā sloksnē. Pat iegriešana ir praktiska. Uzstādītājs var novietot grīdlīstes uz galda vai grīdas, sakārtot kabeļus un uzstādīt ierīci skapī (ērta piekļuve montāžas atverēm).

Sloksnes grīdas apsildei ar augstāko novērtējumu! CB500 un CB500X īpašības

Kas vēl jums jāzina par jaunākajām SALUS Controls vidus sliedēm:

 1. Tie kontrolē 5 neatkarīgas apkures zonas (vienai sloksnei var pieslēgt 5 regulatorus). Šis ir standarta numurs vienam dalītājam. Sloksnes var savienot ar 15 zonām (CB500 un CB500X sadarbība kombinācijā: 1 x CB500 + 2 x CB500X). Krāsainā apdruka atvieglo vadu savienošanu
 2. Tiem ir 20 izejas izpildmehānismu pieslēgšanai. Svarīgi, ka šeit tika izmantots atšķirīgs izpildmehānisma vadības sadalījums nekā priekšgājējos. Iepriekšējos modeļos viens termostats kontrolēja 4 izpildmehānismus. CB500 un CB500X sadalījums ir vairāk pielāgots ēkas vajadzībām, piemēram, viens termostats var apstrādāt 6 izpildmehānismus (lielākā telpā), otrs – 2 izpildmehānismus (mazākā telpā), bet pārējie termostati – 4 izpildmehānismus.
 3. Ierīcēs ir iebūvēts drošinātājs. Tātad CB500X (barošanas sloksne bez moduļa) ir arī atsevišķa ierīce – ne tikai galvenās sloksnes paplašinājums. Darbojoties kā paplašinājums, CB500X nav nepieciešams papildu barošanas avots – tas ir jāpievieno tieši CB500.
 4. Sloksnes var uzstādīt uz DIN sliedes.

CB500 – kas jums jāzina par iebūvēto vadības moduli?

 1. Katla ieeja ļauj ieslēgt apkures ierīci, kad kāds regulators nosūta siltuma pieprasījuma signālu, vai arī tas izslēdz apkures katlu, kad visi regulatori pārtrauc ziņot par šādu pieprasījumu. Tam ir trīs minūšu aizkaves funkcija, ieslēdzot katlu, kas dod uzstādīšanas laiku, lai sagatavotos darbam (piemēram, izpildmehānismiem būs laiks atvērties). Var izvēlēties arī katla izslēgšanas aizkaves laiku (no 0 līdz 15 minūtēm). Tas ir noderīgi, ja termostati nepārtrauc sildīšanu vienlaikus. Papildu jaudai apkurei vai dzesēšanai ir līdzīgas funkcijas.
 2. Katla relejam ir kontakti bez sprieguma. Siltumsūkņa vai dzesēšanas ierīces papildu vadību nodrošina arī bezsprieguma relejs.
 3. Sildīšanas/dzesēšanas režīms tiek mainīts no sloksnes līmeņa un uz katra regulatora. Termināla blokam ir ieeja rasas punkta sensora pievienošanai.
 4. Sūkņa vadības izeja ir spriegums (230V), kas atvieglo uzstādīšanu. Sūkni var savienot tieši ar vadības sloksni, bez papildu tiltiem.
 5. Sūknis ieslēdzas un apstājas ar trīs minūšu aizkavi, lai sistēmai būtu laiks sagatavoties darbībai.

CB500 (ar moduli) un CB500X (bez moduļa) vadības sloksnes – kuru izvēlēties?

Vienkārši sakot: vadības sloksnes izvēlas lietotājs, kurš vēlas savā mājā zonēt vadību, t.i., uzturēt temperatūru katrā telpā atbilstoši tās funkcijai vai diennakts laikam. Ja nav nepieciešams vadīt siltumsūkni vai apkures katlu, bet tikai sava apkures loka izpildmehānismus (piemēram, centralizētajai siltumapgādei), tad pietiks ar CB500X. Tomēr, ja ēkā ir nepieciešams kontrolēt papildu siltuma avotu, tad jāizvēlas CB500 sloksne.

Kontakti
Sākt sadarbību

KontaktiTehniskais atbalsts

support@salus-controls.eu

  UzstādītājsLietotājsAttīstītājs
  Salus

  Zīmola SALUS Controls izplatītājs:
  QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

  Rolna iela 4, Kobielice, 43-262,
  Silēzijas province, PL,
  NIP: 638 180 68 25,
  KRS: 0000440955,
  birojs: +48 32 700 74 53,
  serviss: +48 32 750 65 05,
  fakss: +48 32 790 44 85
  Pirmd. – piektd., 9:00-17:30

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio