Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Viedā mājas apkures un gaisa kondicionēšanas kontrole

ATGRIEZIES

Poļi arvien lielāku uzmanību pievērš siltuma komfortam. Tāpēc popularitāti gūst gan mājām un dzīvokļiem paredzētie kondicionieri, gan modernas apkures sistēmas. Ļoti populāras ir arī inteliģentās sistēmas, kas palīdz sasniegt vēlamo temperatūru un vienlaikus taupīt enerģiju.

Smart Home – inteliģenta temperatūras kontrole

Temperatūras sajūta ir ļoti individuāla lieta. Tāpēc vienam cilvēkam var būt par aukstu, bet otram par silti, pat tieši tādos pašos apstākļos. No veiktajām aktivitātēm ir atkarīga arī mums optimālā temperatūra dotajā brīdī. Mājās to parasti regulējam atkarībā no telpas un diennakts laika. Protams, apkures vai gaisa kondicionēšanas ierīču iestatījumus var kontrolēt manuāli, taču viedā mājas automatizācija ir daudz efektīvāks risinājums.

Kas ir inteliģenta apkures un gaisa kondicionēšanas kontrole? Par apstākļu automātisku pielāgošanu konkrētajām lietotāja prasībām. Vai vēlaties patīkamu siltumu vannas istabā no rīta, kad gatavojaties strādāt? Vai varbūt vēlaties ietaupīt enerģiju, kad neesat mājās? Tas viss ir iespējams, pateicoties inteliģentajām vadības sistēmām. Atliek tikai izvēlēties atbilstošos iestatījumus, un Smart Home parūpēsies, lai iekštelpās vienmēr būtu ideāla temperatūra. Ieguldot līdzekļus progresīvā šāda veida automatizācijā, jūs varat kontrolēt katru telpu atsevišķi, vienlaikus izmantojot taimeri.

No kā sastāv inteliģentā apkures un gaisa kondicionēšanas vadības automatizācija?

„Smart Home sistēmas apkures un gaisa kondicionēšanas kontrolei piedāvā pārsteidzošu funkcionalitāti un tajā pašā laikā nav nemaz sarežģītas. No lietotāja viedokļa svarīgākais šādas instalācijas elements ir termostats (temperatūras regulators). SALUS Smart Home sērijā primāri atradīsiet ierīces, kas nodrošina tālvadības pulti – izmantojot mobilo aplikāciju. Turklāt inteliģentie programmētāji ļauj jums izveidot savus temperatūras kontroles grafikus izvēlētajām telpām.

Šādā sistēmā ļoti svarīgi ir arī temperatūras sensori, kas nolasa datus no apkārtējās vides, kas nosūta signālu uz vadības paneli par nepieciešamību atdzesēt vai sildīt gaisu telpā atbilstoši lietotāja iestatījumiem. Šie sensori visbiežāk uzrauga temperatūru un dažreiz arī mitrumu. Vēl vairāk, sistēmu var pieslēgt, piemēram, klātbūtnes sensoriem – pateicoties tam, temperatūra automātiski pazemināsies, kad neviena nebūs mājās/viesnīcas istabā, kas samazinās rēķinus.

Visi šie elementi ir integrēti viedajā automatizācijā ar atbilstošām instalācijām un ierīcēm (apkure, gaisa kondicionēšana). Par kontroli ir atbildīgas uzlabotas IT sistēmas.

Inteliģentas apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmas – kāpēc tas ir tā vērts?

PInteliģenta apkure un gaisa kondicionēšana pirmām kārtām ir komforts. Pateicoties šai sistēmai, jūs aizmirsīsit par problēmām ar pārāk augstu vai pārāk zemu temperatūru iekšpusē. Tomēr tas arī

 • labāka kontrole – pateicoties termostatu automatizācijai, jums nav jāuztraucas par to darbību;
 • reāls ietaupījums – automatizācija, kad vien iespējams, samazina enerģijas patēriņu, nodrošinot jums lielus ietaupījumus;
 • attālināta piekļuve – jūs varat kontrolēt telpas apstākļus attālināti, izmantojot mobilo aplikāciju;
 • rūpes par veselību – sistēma nodrošina ideālu mikroklimatu interjerā un gaisa attīrīšanas iespēju.

Smart Home sistemų dėka jūsų namai visada gali jus pasitikti puikia temperatūra – nepriklausomai nuo Pateicoties Smart Home sistēmām, jūsu mājoklis vienmēr var sagaidīt jūs ar perfektu temperatūru neatkarīgi no ārējiem apstākļiem. Tās ir nepārspējamas ērtības, kas arī palīdzēs samazināt apkures un gaisa kondicionēšanas izmaksas.

Kontakti
Sākt sadarbību

KontaktiTehniskais atbalsts

support@salus-controls.eu

  UzstādītājsLietotājsAttīstītājs
  Salus

  Zīmola SALUS Controls izplatītājs:
  QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

  Rolna iela 4, Kobielice, 43-262,
  Silēzijas province, PL,
  NIP: 638 180 68 25,
  KRS: 0000440955,
  birojs: +48 32 700 74 53,
  serviss: +48 32 750 65 05,
  fakss: +48 32 790 44 85
  Pirmd. – piektd., 9:00-17:30

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio