|_|Dizainiski īpaši plāns regulators WQ610 / WQ610RF ar atbalstu OpenTherm protokolam jau ir pieejams pārdošanā.;;https://salus-controls.lv/2020/08/28/wq610-wq610rf-nowosc-w-ofercie/;;WQ610 // WQ610RF – jaunums piedāvājumā!;;

Dizainiski īpaši plāns regulators WQ610 / WQ610RF ar atbalstu OpenTherm protokolam jau ir pieejams pārdošanā.

Kontroli ar mūsu jauno produktu var veikt divos veidos:
  1. Siltuma avota aktivizēšana, īssavienojot sildierīces kontaktus: ON / OFF
  2. Katla izejas modulācija, izmantojot komunikāciju ar OpenTherm protokolu (OT + 4.0)
Ko OpenTherm strādā?

- divvirzienu komunikācija starp katlu un regulatoru

- katla jaudas modulēšana maksimālai efektivitātei

- karstā ūdens temperatūras regulēšana

- Katla kļūdu kodu parādīšana

Uzziniet vairāk un izvēlieties apkurei piemērotu regulatoru

WQ610

WQ610RF

;;https://salus-controls.lv/wp-content/uploads/2020/08/1-scaled.jpg;;https://salus-controls.lv/wp-content/uploads/2020/08/Bez-nazwy-1.png;;https://salus-controls.lv/wp-content/uploads/2020/08/2-scaled.jpg|_|Ar prieku paziņojam, ka esam izlaiduši vietni SALUS Smart Home, kas tuvinās Jūs SALUS Controls risinājumiem Smart Home kontrolei.;;https://salus-controls.lv/2020/08/28/odwiedz-strone-internetowa-salus-smart-home/;;Apmeklējiet mājaslapu SALUS Smart Home;;

Ar prieku paziņojam, ka esam izlaiduši vietni SALUS Smart Home, kas tuvinās Jūs SALUS Controls risinājumiem Smart Home kontrolei.

SALUS Smart Home sistēma mājas funkcijas pielāgo tās iedzīvotāju vajadzībām.

Kā?

Sistēmā iekļautie produkti nodrošina temperatūras kontroli un regulēšanu katrā telpā atsevišķi, ļauj kontrolēt apgaismojumu, žalūzijas un ļauj izveidot saikni starp sadzīves tehnikas darbībām (OneTouch noteikumi) un ierīču tālvadību - arī izmantojot internetu.

Kas ir SALUS Smart Home sistēmas sirds"? Kur var lejupielādēt mobilo lietojumprogrammu, kas nepieciešama tās darbībai? Kā uzlabot mājas funkcionalitāti un drošību?

Lai iegūtu atbildi, lūdzu, apmeklējiet mūsu jauno mājaslapu: salus-smarthome.lv

;;https://salus-controls.lv/wp-content/uploads/2020/08/wejdz-na-sh_v1-scaled.jpg;;https://salus-controls.lv/wp-content/uploads/2020/08/kwadrat-komp.png;;|_|Quantum - unikāls temperatūras regulators Smart Home nozare nepārtraukti pieaug. Drošība, komforts un ekoloģija ir tās pamati;;https://salus-controls.lv/2020/08/28/quantum-czy-znasz-juz-nasz-flagowy-regulator-temperatury-2/;;Quantum – vai jūs jau zināt mūsu vadošo temperatūras regulatoru?;;

Quantum - unikāls temperatūras regulators
Smart Home nozare nepārtraukti pieaug. Drošība, komforts un ekoloģija ir tās pamati. Bet svarīgi ir arī pievilcīgais produktu dizains, kas iederas mūsdienu interjerā. Lai apmierinātu Jūsu vēlmes, SALUS Controls ir izstrādājis unikālu temperatūras regulatora modeli - Quantum.

Jūs uzzināsiet no teksta:

Kas jums nepieciešams, lai perfekti noregulētu temperatūru Jūsu mājās? Pārdomātas, uzticamas ierīces. Tātad Jūs izlemjat par uzticamu zīmolu un šī zīmola ietvaros  aprīkojuma klasi, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Vai meklējat ekonomisku, standarta vai premium versiju? Tā kā nepieciešams izvēlēties, visas iespējas atradīsiet SALUS Controls piedāvājumā.

Tomēr šodien mēs runāsim par augstākās klases produktu, par uzņēmuma lepnumu - pielāgotu visiem apkures veidiem, daudzfunkcionālu temperatūras regulatoru, ko sauc par Quantum.

Pieejamie mūsu flagmaņa varianti:


a. SQ610 modelis – uzmontējams, darbināms ar 230 V
b. SQ610RF_modelis – uzstādāms uz virsmas, darbināms ar akumulatoriem

Priekšrocības

Inovatīvo SALUS Controls produktu ar iebūvētu mitruma sensoru raksturo darbības un uzstādīšanas vienkāršība, kas ir iespējama visos ēkas izmantošanas posmos. Nav svarīgi, vai Jūs būvējat savu sapņu māju vai atjaunojat veco ģimenes māju. Kontroliera instalēšana vairs nevar būt ātrāka un izvēlne ir vēl intuitīvāka.

Quantum ir elegants un plakans (tikai 10 mm biezs vadu opcijā un 11 mm bezvadu opcijā). Tā izgaismotais ekrāns ļauj ērti programmēt un lasīt datus. Spēja izveidot savus darba grafikus palīdz pielāgot ierīci atbilstoši jūsu vajadzībām. WARM FLOOR funkcija ļauj uzturēt patīkamu grīdas temperatūru neatkarīgi no aktīvās apkures programmas. Piemēram, ja jums nav nepieciešams uzsildīt istabu, bet vēlaties staigāt tikai uz siltas grīdas.

Quantum pamatā ir ZigBee tehnoloģija, kuru visvieglāk var izskaidrot kā mājas tīklu (kura darbības rādiuss ir aptuveni līdz 100 metriem brīvā dabā), caur kuru jūsu ierīces savstarpēji sazinās. Piemēram: atvēršanas sensors informēs sistēmu, ka logs ir atvērts un apkure ir jāizslēdz, un OneTouch poga - ja tā tiek izmantota - liks gudrajiem relejiem ieslēgt apgaismojumu izvēlētajās telpās.

Quantum unikalitāte galvenokārt ir saistīta ar tā tehnoloģiskajām iespējām. Atšķirībā no priekšgājējiem, tas spēj kontrolēt pat visas joslas zonas. Pateicoties tam, tas var sildīt lielu atvērtu laukumu, piem. viesistaba apvienota ar virtuvi un ēdamistabu.

Jūsu mājas apkure sasniedz visaugstāko līmeni arī pateicoties kontroliera viedajai optimizācijai. Starp daudzajām noderīgajām funkcijām šī ir pelnījusi īpašu uzmanību, jo tā ievērojami uzlabo jūsu siltuma komfortu.

Kā tas darbojas?

SALUS Controls tehnologu izstrādātie algoritmi aprēķina siltuma avota ieslēgšanas un izslēgšanas brīdi tā, lai izvēlētajā laika periodā vai noteiktā laikā tiktu uzturēta jūsu telpās iestatītā temperatūra. Pulsējoša, vairāku minūšu ilga sildīšana uztur telpās nepieciešamos apstākļus.

Ja jūsu  vajadzības  mainās, Jums ir iespēja izmantot temperatūras ignorēšanas režīmu. Jūs varat manuāli pielāgot sistēmas iestatījumus savam noskaņojumam, saglabājot tos līdz nākamajām apkures grafika izmaiņām.

Tiešsaistē? Bezsaistē? Izvēlies Tu

Kombinācijā ar vārteju un tīmekļa lietojumprogrammu Quantum ir daļa no SALUS Smart Home. SQ610 modelis tiešsaistē bezvadu režīmā sazinās ar citiem viedās sistēmas komponentiem (rozetes, releji, vadības maģistrāles, bezvadu termogalvas). Bezsaistes režīmā (t.i. bez lietojumprogrammām un bez piekļuves internetam) ir iespējama kontroliera bezvadu darbība, izmantojot citu "pārvaldību" - pieejama vietējā režīma koordinatora piedāvājumā.(CO10RF).

Svarīgi ir tas, ka SALUS Controls flagmaņa priekšrocību izmantošana nav izslēgta  bez sadarbības ar iepriekšminētajām ierīcēm. Quantum SQ610 darbosies lieliski kā neatkarīgs regulators, kas savienots ar uztvērēju (piem., Vadu vadības maģistrāli vai tieši pie apkures ierīces, piemēram, katla). Šādi konfigurētu kontrolieri var pievienot arī lietojumprogrammai SALUS Smart Home, nodrošinot tai bezvadu sakarus ar citiem sistēmas elementiem.

Priekš kura?

Šādas modernas ierīces priekšrocības novērtēs klienti, kuriem rūp ideāla apkures, apgaismojuma un ruļļu žalūziju vadība savās mājās. Bet ne tikai. Quantum ir īsts kārums viesnīcu īpašniekiem. Šajā gudrajā ierīcē jūs varat iestatīt PIN kodu un ierobežojumus, pateicoties kuriem viesnīcas viesi temperatūru savos numuros pielāgos tikai īpašnieka noteiktajās robežās. Tāpēc, ja īrējat numurus klusā viesu namā, nebaidieties no klienta.

;;https://salus-controls.lv/wp-content/uploads/2020/08/babka-z-quantum-gotowe2.jpg;;|_|Daudzu iemeslu dēļ, kuriem ir vērts mums uzticēties, mēs izvēlējāmies divus. Paskaties uz viņiem!;;https://salus-controls.lv/2020/08/28/czym-wygrywa-salus-controls/;;Kas padara SALUS Controls unikālu?;;
Daudzu iemeslu dēļ, kuriem ir vērts mums uzticēties, mēs izvēlējāmies divus.
Paskaties uz viņiem!

Mūsdienu tehnoloģijas radīja cilvēks, kalpojot cilvēkam.

Drošības sensori, optimāli kontrolēta apkures sistēma, apsildāma grīda - katru dienu mēs novērtējam progresīvu tehnoloģisko risinājumu ieguldījumu mūsu dzīvē. Pateicoties viņiem, mēs dzīvojam drošāk, ekonomiskāk, ērtāk. Un patīkamāk.

Istabu siltums un mājīgs apgaismojums, metaforiski runājot, ir vārti uz komfortu. Lai tos atvērtu, nepieciešamas divas atslēgas: uzticamas ierīces un pienācīgi apmācīta persona, kas tās instalēs Jūsu mājās.

Jūs uzzināsiet no teksta:

1. Viegla modernu tehnoloģiju darbība.

Ne tik briesmīgs velns, kā viņu glezno

Mūsu temperatūras regulatoros jums nav jābaidās no sarežģītām izvēlnēm un sarežģītiem piekļuves ceļiem nepieciešamajām funkcijām. SALUS Controls ierīces projektē pēc "trīs ātrumu" principa:

Lietotāju komforts ir mūsu mērķis. Piemēram, tehnoloģiski attīstīto Quantum SQ610 temperatūras regulatoru ir viegli un patīkami lietot, ko veicina: ekrāna apgaismojums, skaidra izvēlne, attēlotās informācijas personalizēšana (iespēja izlemt, kuri regulatora darbības parametri displejā būs redzami un kas tiks paslēpts).

Ierīce var darboties gan bezvadu tīklā (ar UGE600 interneta vārteju vai CO10RF koordinatoru), gan kā atsevišķs kontrolieris, kas savienots ar uztvērēju. Ja Quantum konfigurācija tiek veikta, izmantojot interneta vārteju, no otrās opcijas varat pāriet uz pirmo - pievienojiet kontrolieri SALUS Smart Home sistēmai. Tas ļaus tiešsaistē kontrolēt un sazināties ar citiem tās elementiem.

Kas ir svarīgi, mēs esam samazinājuši līdz minimumam klikšķu skaitu, kas uzstādītājam jāveic, pirmo reizi iedarbinot mūsu vadošo temperatūras regulatoru. Instalāciju var pabeigt, veicot dažas darbības:

  1. Regulatora pievienošana 230V
  2. Instalācijas un darbības valodas izvēle
  3. Režīmu izvēle - atkārtosim:

Ar mums velns nav tik briesmīgs, kā viņu glezno! Viegla progresīvu tehnoloģiju darbība ir ne tikai galvenā iezīme, bet arī viena no SALUS Controls stiprākajām pusēm.

2. SALUS Controls eksperti

Prakse padara par meistaru

SALUS Controls produktu tirdzniecības pārstāvji un uzstādītāji nav nejauši cilvēki. Pirms kāds sāk profesionālu darbību mūsu uzņēmumā, viņam jāveic precīza produktu apmācība.

Po poznaniu niezbędnej teorii, nasze szkolenia wchodzą w etap o charakterze warsztatowym i obejmują prezentacje przy atrapach instalacji. Mēs mācām:

Prakse padara meistaru, tāpēc bieži izmantots ieviešanas elements ir palīdzēt pieredzējušam uzstādītājam ierīču uzstādīšanas laikā faktiskajā ēkā, t.i., klienta mājā / birojā.  Līdz pēdējām posmam parasti  nenonāk, jo mūsu cilvēki regulāri apmeklē praktiskās un teorētiskās mācības, lai papildinātu savas zināšanas.

Daudzu iemeslu dēļ, kuriem ir vērts mums uzticēties, mēs izvēlējāmies divus.

Teraz już wiesz, jakie.

;;https://salus-controls.lv/wp-content/uploads/2020/08/grafika_1-920x4002-1.jpg;;