Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane
Bezvadu temperatūras regulatori


Mēs aicinām jūs iepazīties ar daļu no SALUS Controls piedāvājuma, kas ir bezvadu temperatūras regulatori, kas ir ideāla iespēja klientiem, kuri novērtē progresīvas tehnoloģijas, kā arī visaugstāko lietošanas komfortu. Telpu regulatori CH nodrošina pilnīgu siltuma komfortu.

SALUS Controls bezvadu temperatūras regulators ļauj ērti kontrolēt temperatūru visās mājas vai biroja telpās.


Ko nodrošina bezvadu temperatūras regulators?


Temperatūras regulators dod jums kontroli un iespēju kontrolēt apkuri (SALUS Smart Home sērijas gadījumā – arī caur internetu), piedāvājot plašu funkcionalitātes klāstu optimālam komfortam, vienlaikus ietaupot enerģiju. Katrs bezvadu temperatūras regulators tika izveidots, izmantojot visaugstākās kvalitātes komponentus, kas nodrošina uzticamu darbību bez traucējumiem. Mūsu piedāvājumā ietilpst CO telpu regulatori, kas paredzēti jebkura veida apkures sistēmu (grīdas apsilde, radiatoru apkure) kontrolei. Ierīces ir paredzētas dzīvojamām, biroja un komerciālām telpām. Bezvadu temperatūras regulatoru ir viegli lietot, bez sarežģītas – “ķēpīgas” – uzstādīšanas.


Kāpēc elektronisko temperatūras regulatoru ir vērts izmantot katrā telpā?


Jo tas ir visrentablākais risinājums. Ja elektroniskie bezvadu temperatūras regulatori (piemēram, Quantum SQ610RF) ir uzstādīti visās telpās – tas ir, visās apkures zonās, piemēram: guļamistabā, istabā, kabinetā, dzīvojamā istabā ar ēdamistabu -, tad temperatūru var iestatīt individuāli visur, un tā būs precīzāka katrai telpai.


SALUS Controls piedāvā temperatūras regulatorus


SALUS Controls specializējas mūsdienu vadības tehnoloģijās, nodrošinot klientus ar uzticamiem risinājumiem inteliģentai ēku automatizācijai. Mūsu piedāvājumā ir bezvadu elektroniskie temperatūras regulatori, kas atbilst visaugstākajām funkcionalitātes, dizaina un uzstādīšanas ērtības prasībām. Mēs rekomendējam:


•kontrolieri (temperatūras regulatori) ar pieskārienjūtīgu ekrānu, mūsdienīgi displeji un lieli apgaismoti LCD ekrāni, kā arī
• standarta modeļi, t.i., viegli lietojami temperatūras regulatori ar pogu
• temperatūras regulatori, kas paredzēti uzstādīšanai uz virsmas vai atsevišķi
• ierīces, kas darbojas 868 MHz frekvencē, kas garantē stabilu un pret traucējumiem drošu signālu.

SALUS Controls temperatūras regulatori ir arī: tālvadības, plašs temperatūras kontroles diapazons, dažādi režīmi, no kuriem izvēlēties – atkarībā no izvēlētā modeļa.


Pasūtiet modernu temperatūras regulatoru


Katrs SALUS Controls temperatūras regulators nodrošina ātru komunikāciju starp kontroles paneli un apkures katlu. Mūsu regulatori, kas paredzēti CH kontrolei, ir kvalitātes garantija daudzus gadus. Mēs aicinām jūs iepazīties ar pieejamo modeļu piedāvājumu.

Ja jums ir kādi jautājumi vai šaubas, lūdzu, sazinieties ar SALUS Controls tehnisko atbalstu. Mēs nodrošinām tehnisko atbalstu katrā produkta lietošanas posmā un uzticamu servisu. Mūsu izplatīšanas tīkls aptver daudzas pilsētas visā valstī. Atsevišķu produktu apakšlapās varat pārbaudīt produkta pieejamību pie izplatītāja.

Kontakti
Sākt sadarbību

KontaktiTehniskais atbalsts

support@salus-controls.eu

  UzstādītājsLietotājsAttīstītājs
  Salus

  Zīmola SALUS Controls izplatītājs:
  QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

  Rolna iela 4, Kobielice, 43-262,
  Silēzijas province, PL,
  NIP: 638 180 68 25,
  KRS: 0000440955,
  birojs: +48 32 700 74 53,
  serviss: +48 32 750 65 05,
  fakss: +48 32 790 44 85
  Pirmd. – piektd., 9:00-17:30

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio