Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane
Taimeris


Lai taupītu enerģiju mājās, mēs izvēlamies laika programmētājus: vienkārši iestatiet laiku, kad ierīcēm jāieslēdz un jāizslēdz apkure.


Kā darbojas taimeris?


Laika programmētāju darbība ir ārkārtīgi vienkārša. Pēc laika ieprogrammēšanas noteiktā laikā taimeris ieslēdz pievienoto apkures sistēmu. Konfigurācija un savienojums ar apkures sistēmu ir ļoti līdzīgs. Neatkarīgi no programmētāja veida shēma paliek nemainīga, t.i., pietiek ar to, lai iestatītu izvēlēto laiku, un ierīce izslēgsies noteiktā laikā. Atkarībā no modeļa taimeri var darbināt elektroniski, izmantojot LCD skārienjūtīgās pogas, vai manuāli, izmantojot pogu.


Taimeri var ieprogrammēt divos režīmos:

 • Katru nedēļu (5 + 2) – darbs tiek noteikts darba dienās. Vislabāk to izmantot, ja mājsaimniecības iedzīvotāji nedēļā (no pirmdienas līdz piektdienai) atrodas darbā / skolā un brīvdienās vienlaikus uzturas mājās.


• Katru diennakti – šajā režīmā taimera darbība tiek iestatīta 24 stundu ciklam. Dienas laikā apkure sākas trīs reizes, piem. 2 stundas pulksten 6, 16 un 20. vakarā.


Dažiem taimeru modeļiem ir programmēšanas funkcija abos iepriekš minētajos veidos.


SALUS Controls taimera funkcijas


Mūsu zīmola laika programmētāji tiek izmantoti, lai iestatītu laiku un kontrolētu elektriskās ierīces mājas vai industriālās automatizācijas sistēmās (sūkņi, apgaismojums utt.) Saskaņā ar izvēlētā lietotāja iestatītu individuālu laika programmu.


Taimeris ieslēdz un izslēdz izvēlēto ierīci vai elektrisko ķēdi ar kodētām stundām pieejamos ciklos (katru dienu, katru nedēļu ar 5-2 funkciju, ti, 5 darba dienas + 2 nedēļas nogales), kur mēs varam precīzi noteikt trīs laika programmas ar precizitāti līdz minūtei.


Šāda veida aprīkojumā ir arī pāreja no vasaras uz ziemas laiku, manuālā vai automātiskā režīmā. Programmētāja kontrolieris ir aprīkots ar laika joslas izvēles funkciju. Pateicoties tam, laika izmaiņas pilnībā ir savienojamas ar vietējo laiku.

Kontakti
Sākt sadarbību

KontaktiTehniskais atbalsts

support@salus-controls.eu

  UzstādītājsLietotājsAttīstītājs
  Salus

  Zīmola SALUS Controls izplatītājs:
  QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

  Rolna iela 4, Kobielice, 43-262,
  Silēzijas province, PL,
  NIP: 638 180 68 25,
  KRS: 0000440955,
  birojs: +48 32 700 74 53,
  serviss: +48 32 750 65 05,
  fakss: +48 32 790 44 85
  Pirmd. – piektd., 9:00-17:30

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio